• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!

Заступники голови Партії

 

БЕЗНІЩЕНКО Валентина Кузьмівна - заступник голови Української республіканської партії.

Народилася 13 січня 1959 року в селищі Світле Добропільського району Донецької області.

З 1961 року проживала на Хорольщині Полтавської області.

У 1976 році закінчила Новоаврамівську середню школу і поступила на економічний факультет Полтавського сільськогосподарського інституту, який закінчила в 1981 році.

Після закінчення інституту працювала економістом з оплати праці в колгоспах, радгоспі, ПМК на Полтавщині.

З 1999 року – приватний підприємець (по 2017 рік).

Член Української республіканської партії з 2010 року.

30 липня 2011 року на ІV (XIX) З’їзді УРП обрана керівником Центрального секретаріату Української республіканської партії.  На цій посаді пробула до листопада 2016 року.

3 грудня 2016 року на Х (ХХV) позачерговому З’їзді УРП обрана заступником голови Української республіканської партії.

 

 

 

 

 

 

КОЗАК Тарас Мирославович - заступник голови Української республіканської партії.

Контакти: www.facebook.com/t.m.kozak

Народився 1 травня 1970 року в місті Дрогобичі Львівської області, в 1987 році закінчив середню школу №16 у місті Тернополі.

У 1992 році закінчив з відзнакою (“червоний” диплом) Московський Державний Університет ім. М.В. Ломоносова, факультет Обчислювальної Математики та Кібернетики, здобув спеціальність "прикладна математика".

У 2016 році закінчив з відзнакою Національну Академію Державного Управління при Президентові України, здобув спеціальність «державне управління».

Має ще 2 вищих освіти – технічну та економічну.

Міжнародний досвід роботи в інвестиційно-фінансовій сфері:

Почав працювати в 1991 році в Москві, в міжнародній інвестиційній компанії, ще під час навчання.

У 1995 році заснував інвестиційну компанію “УНІВЕР”, яка виросла в міжнародну Інвестиційну Групу “УНІВЕР”, Тарас очолює Раду Директорів інвестиційної групи.

Після подій 2004/2005-го років Тарас Козак повернувся в Україну.

У 2005 році заснував Інвестиційну Групу “УНІВЕР” (Україна), Президентом якої є в даний час.

Щорічно, з 2012 року ІГ “УНІВЕР” з партнерами проводить Всеукраїнський конкурс «Біржова УНІВЕРсіада», в якому брали участь понад 1000 студентів із майже 100 вишів України.

У 2014 році, за даними “Української Біржі”, ІГ “УНІВЕР” стала інвестиційною компанією з найбільшою кількістю клієнтів в Україні.

Член Української республіканської партії, на з’їзді УРП у грудні 2012 р. обраний Заступником Голови партії.

В 2014 році балотувався від УРП до Верховної Ради України по 167-му виборчому округу (південь Тернопільщини). Отримав підтримку більше 15,5 тисяч голосів громадян.

В січні 2014 року брав участь у створенні Республіканської сотні (згодом 40-ва Сотня Самооборони Майдану), став Начальником штабу Сотні. Ініціював та координував будівництво барикади на Володимирському узвозі (“Бетховен”).

15-го березня 2014 року Тарас Козак з державним українським прапором виступив як представник Майдану на 70-титисячному Марші Миру в Москві, де заявив з трибуни про формування української нації, вшанував хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні, завершив виступ гаслами “Слава Україні!” та “Героям слава!” Виступ широко висвітлювався українськими та міжнародними ЗМІ і розповсюджений в інтернеті.

Починаючи з березня 2014 року Тарас бере активну участь у громадському житті. Зокрема є членом Ради Координаторів ВГО «Громадянська Платформа “Нова Країна”».

В жовтні 2014 року Тарас обраний членом Громадської Ради при Державній Фіскальній службі України, в серпні 2015 року – членом Громадської Ради при Міністерстві Фінансів, де колеги обрали його Заступником Голови Ради та Головою бюджетного комітету.

В листопаді 2014 року Тарас Козак виграв відкритий конкурс, що проводився Громадською ініціативою “Професійний Уряд Реформ” і був обраний Міністром фінансів Першого Професійного Уряду Реформ.

Весною 2015 року Тарас створив і був обраний координатором проектної групи “Реформа фінансового сектору” в Громадянській платформі “Нова Країна”, яка спільно з представниками НБУ, НКЦПФР та НКФП розробляли Комплексну Програму розвитку фінансового сектору України, затверджену влітку 2015 року Національною Радою Реформ. Згодом Тарас був призначений членом Цільової команди реформ фінансового сектору і керівником Експертної громадської групи при ЦКР ФС.

Тарас Козак є автором/співавтором трьох Законів України інвестиційної та фінансової тематики. Зокрема, розробив нову концепцію інвестиційних фондів в ЗУ “Про інститути спільного інвестування”.

Тарас Козак є автором чисельних статей про фондовий ринок, пенсійну реформу та управління активами, часто виступає на радіо та телебаченні в програмах на соціально-економічні теми та популяризує фінансову грамотність населення.

Одружений, виховує сина та доньку.

 

 

МОСКАЛЕНКО Павло Олександрович - заступник голови Української республіканської партії
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

НОВОЖЕНЕЦЬ Ростислав Павлович - заступник голови Української республіканської партії.

Українець з діда-прадіда, народився 24 травня 1956 року у Львові. Батьки – з Тернопільщини.

З 1963 по 1973 рік навчався у СШ №53, школу закінчив із золотою медаллю. З 1973 по 1978 рік навчався у Львівському політехнічному інституті, електрофізичний факультет. Інститут закінчив з відзнакою. Інженер електронної техніки. У 2005-2006 рр. навчався в Національній Академії державного управління при Президенті України, факультет вищих керівних кадрів.

З 1978 року понад 20 років працював на підприємствах військово-промислового комплексу Львова  -  виробничих об’єднаннях “Мікроприлад”,  “Львівприлад”, “Полярон”. Пройшов шлях від виробничого майстра до генерального директора-голови правління одного з найбільших заводів Галичини ВАТ “Львівський завод телеграфної апаратури”(1997-1999 рр.).

З 1988 р. був членом ТУМу, 1989 р. – НРУ.

З 1990 року - член Української Республіканської партії.

Був головою Львівської обласної організації УРП “Собор” (2002-2005 рр.). З 2007 по 2008 рік очолював УРП (Лук’яненка). Був депутатом Франківської районної ради Львова (1990-1994 рр.), Львівської обласної ради (2006-2010рр.). Був позаштатним помічником народних депутатів України Л.Лук’яненка і А.Матвієнка, радником голови Львівської ОДА з питань мовної політики.

Був головою Яворівської РДА (2005-2006 рр.). Нині – президент Благодійного фонду “Україна-Русь”.

З 2009 р. – заступник голови Української Республіканської партії.

Член Національної спілки журналістів України. Щеф-редактор інтернет-видання “Дух волі”.  Автор книги “Любов і ненависть”та численних статтей у ЗМІ. Керівник багатьох історичних науково-популярних видавничих проектів (атлас, мапи, книги, брошурки).

Володіє іноземними мовами (російська, польська, англійська, есперанто).

Одружений. Виховує сина 2002 року народження.

 

 

 

СЕМЧИШИН Роман Андрійович - заступник голови Української республіканської партії

Народився 1964 року в Магаданській області (Росія) в родині репресованих українців. Після смерті батька у 1975 році родині вдалось повернутись в Україну.

У 1981 році закінчив львівську СШ № 46, у 1986 лісогосподарський факультет Львівського лісотехнічного інституту, впродовж 7 років (до 1993 року) відновлює ліси у Карпатах - працює за фахом на Гуцульщині у тресті «Прикарпатліс».

У 1989 році стає головою першої на Косівщині Кутської організації Народного Руху України. З 1991 до 1999 року член ДемПУ, очолюваної тоді політв’язнем Юрієм Бадзьо. В 1991 році - депутат районної ради, 5 років стажу державної служби.

У 1997 закінчує Українську Академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління.

З 2002 року в Українській республіканській партії, з 2012 року - член Центральної Ради УРП, з 2016-го - заступник голови Української республіканської партії.

Активний учасник Помаранчевої революції, сотник 40-ї Республіканської сотні Самооборони Майдану під час Революції Гідності. Уберезні 2014 кандидатура Р. Семчишина Самообороною Майдану подається на посаду керівника Агентства лісових ресурсів. Проте призначення не відбувається.

Один з творців, заступник командира 25 батальйону територіальної оборони ЗСУ «Київська Русь». Учасник бойових дій, голова Спілки учасників війни з російським окупантом «Форпост». Фахівець по роботі з людьми, організатор, психолог, офіцер резерву.

У 2014 році від УРП балотується по Галицькому виборчому округу у місті Львові до Верховної ради, 4 місце, 7% голосів.

Фах-хоббі – ландшафтний дизайн, вирощування декоративних і хвойних дерев, лісове насінництво, інженер лісового господарства. Одружений, має двох дітей і двох внуків.Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України