• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
Наша діяльність

Бреше і не червоніє !


Бреше і не червоніє !

 

Виступаючи сьогодні з трибуни Верховної Ради, пані Тимошенко маніпулювала і брехала.

Зокрема, про вартість газотранспортної системи України, яку популістка оцінила в $300 млрд. Реальна ціна в десятки разів менша. Аудиторська компанія Ernst & Young оцінила вартість основних засобів компанії “Укртрансгаз” у 328 млрд грн. Заборона її часткової приватизації та погрози потенційним ”чужим” покупцям зменшить вартість ГТС. Щоб друзі цієї пані купили ”трубу” за безцінь. Звісно, з відкатами «борчині за щастя знедолених».

Економіка України кволо, проте зростає третій рік поспіль. 3% - 3½% в рік. Але наша економістка цього не знає. І з трибуни голосить «ми зупинимо падіння економіки». Пані Тимошенко, це при вашому уряді в 2008-09 роках економіка падала! Змініть пластинку!!

Ще ця популістка маніпулювала оцінками бюджету на 2019 рік. За її словами, ніби то якісь неназвані світові аґенції відправили Україну в найбіднішу десятку країн світу. Брехня! За даними МВФ, Україна 130 з 188 по номінальному ВВП на душу населення. Якщо брати по паритету купівельної спроможності, то тут Україна 114 (всі позиції за 2017 рік). 
Подібні дані і у Світовому Банку, і в ООН.

Також вона звинуватила поточний уряд у копанні ”боргової ями”. Хочу нагадати, що саме уряд Тимошенко в 2008-09 роках збільшив борги держави в рази, з 71 млрд. грн в кінці 2007 року до 301 млрд. грн в кінці 2009 року!!!

Я знаю, що дехто захоплюється її «новим економічним курсом». Переконаний, що це ”локшина” для іноземних та місцевих лохів.

Страшний звір рветься до влади!

 

 

Тарас КозакУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України