Звернення УРП до Президента України
Ми, українські республіканці, які представляють першу в Україні політичну партію, створену у 1990 році Левком Лук’яненком, члени якої внесли значний вклад у створення Незалежної Української Держави, звертаємося до Президента України.
Пане Президенте України!
У листопаді 2013-го українські республіканці вийшли із протестами проти повернення України в колоніальну залежність від імперської Росії і за майбутнє з Європейським Союзом.
9 грудня 2019 планується зустріч у «Нормандському форматі», на якій кожен з її учасників представлятиме інтереси, насамперед, своїх держав і народів. Ми здогадуємось, чого прагнуть керівники Франції, Німеччини і Росії. Імперський режим у Кремлі давно вкладає значні кошти у розхитування стабільності у Франції та Німеччині, підтримуючи то крайніх лівих, то популістів, то крайніх правих.
Ми пам’ятаємо сумнозвісний «Мюнхенський зговір» 1938 року проти Чехословаччини, який розв’язав руки гітлерівській Німеччині і призвів до Другої Світової війни.
Ми, українські республіканці, виступаємо:
- за збереження незалежності Української Держави;
- за наше краще майбутнє серед країн Європейського Союзу і НАТО;
- за енергетичну незалежність від Росії, незважаючи на будь-які спроби «газового шантажу» з її боку;
- за повернення окупованих Росією українських територій Донецької та Луганської областей і Криму;
- за повне виведення російських військ з української землі і повернення Україні повного контролю над державним кордоном з Росією, що існував до 2013 року;
- проти проведення найближчим часом будь-яких виборів у присутності російських окупаційних військ та їхніх озброєних колаборантів;
- проти будь-якої проросійської автономії чи т.зв. «особливого статусу» на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей;
- проти прямих перемовин із терористами із т.зв. «ДНР» і «ЛНР», повністю підконтрольних Російській Федерації.
Пане Президенте України, звертаємо Вашу увагу, що посилання на Мінські протоколи і декларації, які були укладені, щоб хоч якось зупинити потужний наступ російської воєнщини, - не вирішальні, бо не є правовими міжнародними договорами хоча б тому, що не ратифіковані ні російським, ні українським парламентами.
Ви, пане Президенте України, повинні послідовно і твердо відстоювати інтереси НАШОЇ держави і не йти на жодні компроміси з державою-агресором! Багато поколінь українців пролили свою кров за те, щоб ми мали змогу жити у своїй власній Державі. До сих пір майже щодня гинуть українці на сході України, стримуючи натиск російського агресора!
Українська Республіканська Партія долучається до попереджувальної акції 8 грудня 2019 напередодні зустрічі у «Нормандському форматі».
Хочемо вірити, пане Президенте України, що Ви усвідомлюєте свою відповідальність як керівник незалежної Української Держави і не маєте схильності до колабораціонізму з агресором. Маємо надію, що Ви повернетесь в Україну, не зрадивши наші національні інтереси.
Бажаємо Вам успіхів у переговорному процесі, зміцнення позицій нашої держави в Європі та відстоювання гідного майбутнього України серед країн Європейського Союзу і НАТО!
Центральний Провід Української Республіканської Партії
02 грудня 2019 року