• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Заява УРП щодо протестів у Білорусі


ЗАЯВА

Української Республіканської Партії щодо протестів у Білорусі

   Увесь світ спостерігає за тим, як у Білорусі проти свавілля та узурпації влади Президентом Республіки  О. Лукашенком повстали славні нащадки кривичів, радимичів та дреговичів. У минулому ці племена у складі Полоцького, Турово-Пінського та Смоленського князівств входили до складу праукраїнської держави - Київської Русі. Але навіть у княжі часи влада князя не була абсолютною, оскільки контролювалася народним віче, яке мало правосхвалювати або засуджувати його політику, усувати князя від влади та проголошувати нового. Свободолюбивий дух предків проявився на київських майданах: помаранчевому - у 2004 році, мовному - у 2012 р. та Євромайдані у 2013-2014 роках. Зараз він проявляється в Білорусі. Недарма, головна білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська за походженням виявилась етнічною українкою з Берестейщини (нині – Брестська область).  

  Протести проти несправедливого підрахунку голосів під час виборів Президента Республіки Білорусь охопили всю країну. У відповідь влада цієї держави розпочала проявляти жорстоке насильство проти невдоволених білорусів. Такі події надзвичайно стурбували світову громадськість. В ЄС та США лунають заклики про введення жорстких санкцій проти Республіки Білорусь.

  Українська Республіканська Партія висловлює солідарність з братнім білоруським народом і закликає владу в Україні не визнавати офіційні результати виборів в Білорусі. Вважаємо протести в Білорусі спробою демократизації тамтешнього суспільства і початком розпаду союзної держави з Російською Федерацією. В умовах війни Росії проти України зміна проросійського Лукашенка на прозахідного політика сприятиме зміцненню українсько-білоруських взаємин і ослаблюватиме нашого споконвічного ворога в особі Росії.

 

Голова Української Республіканської Партії                                                                              Сергій ДЖЕРДЖУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України