• Українська Республіканська Партія
 • Українська Республіканська Партія
 • Українська Республіканська Партія
 • Українська Республіканська Партія
 • Українська Республіканська Партія
 • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Звернення УРП до Українського народу


ЗВЕРНЕННЯ

Української республіканської партії до Українського народу

з нагоди 29-річниці проголошення незалежності України

 

24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР проголосила Україну незалежною демократичною державою. Автором Акту про державну незалежність України був перший голова Української республіканської партії Левко Григорович Лук’яненко. Здійснилася віковічна мрія українців про свій власний шлях суспільного розвитку.                                   

Перед цим у боротьбі за волю і незалежність України загинула незліченна кількість  кращих синів і дочок нашого народу. Їхні могили на теренах України і за кордоном та історична пам'ять про них закликають теперішніх українців до дій щодо жорсткого протистояння ворогам України, подальшої її розбудови як Великої потужної і демократичної європейської держави.

Станом на 1991 р. в Україні проживало майже 52 мільйони громадян, її економіка посідала друге місце серед республік колишнього СРСР. Основними галузями спеціалізації в загальносоюзному масштабі були важка промисловість (машинобудування, металургія, хімічна, паливна), легка промисловість (переробна, текстильна, швейна, взуттєва, харчова) та сільське господарство.

У той час Україна мала всі можливості для ефективного переходу від командно-адміністративної системи управління економікою до її ринкової моделі. Для цього необхідно було поєднати наявний рівень економічного розвитку з новітніми тенденціями світових досягнень у сфері економіки так, як це було зроблено, наприклад, в Чехії, Словаччині, Угорщині. Проте через брак досвідчених, патріотично налаштованих управлінських кадрів, шалений спротив ринковим перетворенням зі сторони представників колишньої КПРС та новітніх партій соціалістичного і ліберального спрямування для розвитку економіки держави була обрана неоліберальна монетаристська модель макроекономічної стратегії. Така економічна політика отримала назву “шокової терапії”.

В результаті за 29 років своєї незалежності в Україні виникла побудована на корупції олігархічна система управління державою, її населення скоротилось більш, ніж на 10 мільйонів громадян і вона стала найбіднішою державою в Європі. За цей період українці пережили кілька майданів у боротьбі з відвертими і прихованими противниками державної незалежності і відстояли своє право на національну ідентичність та свободу, Російська Федерація здійснила анексію Кримського півострова, розв’язала війну на Донбасі, під час виборів у 2019 р. Президента України і депутатів Верховної Ради України більшість введених в оману неправдивими гаслами громадян обрала непрофесійну і непатріотичну владу, яка своїми діями поглиблює політичну і економічну кризу в державі.

Українська республіканська партія вважає, що боротьба за державну незалежність ще не закінчилася і звертається до всього Українського народу із закликом:

 • вірити в успішність Української держави, її велике майбутнє, вважати наявні проблеми тимчасовим явищем перехідного  періоду;
 • жорстко протидіяти законними методами усім ворогам державної незалежності;
 • захищати в лавах Збройних Сил України, інших військових формувань територіальну цілісність і незалежність нашої держави;
 • домагатися недопущення продажу української землі іноземцям;
 • викривати прояви корупції;
 • підтримувати інтеграцію України в Європейський Союз і НАТО;
 • вступати до лав Української республіканської партії.

Українська республіканська партія вітає Український народ з головним державним святом – Днем Незалежності України. Нехай це свято додасть кожному громадянинові наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини!

 

               Голова Української республіканської партії                                     Сергій Джердж

               24 серпня 2020 рокуУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України