• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Заява УРП щодо COVID-геноциду української нації


З А Я В А

УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПАРТІЇ

ЩОДО КОРОНОВІРУСНОГО НИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

На дев’ятому місяці «боротьби» української влади з COVID-19 – чумою ХХІ-го століття українські громадяни опинилися в стані покинутих напризволяще через злочинну бездіяльність Президента, Уряду та парламентської «монобільшості». Українці помирають не скільки через COVID-19, як через відсутність засобів захисту для лікарів і медсестер, масового тестування громадян та лабораторій, безкоштовних ліків та можливості купити їх за власні кошти через падіння економічних показників і масове зубожіння, підведеного кисню до ліжко-місць у лікарнях, елементарного забезпечення лікарень безперебійним електропостачанням.

Увесь світ готується до масової вакцинації від COVID-19, оскільки клінічні випробування пройшли вже декілька вакцин у США та Великій Британії. США можуть розпочати масову вакцинацію у грудні цього року, а Європейський Союз планує розпочати на початку наступного, а масові щеплення завершити у квітні-травні 2021р.

Впродовж останніх восьми місяців епідемії в Україні центральна влада не те що не спромоглася забезпечити українців елементарними засобами боротьби з епідемією, але й всупереч здоровому глузду перекинула більшу частину фонду для боротьби з COVID-19 на будівництво доріг. Поведінка владних посадовців в Україні подібна до дій чужоземного окупанта, метою якого є знищення української нації.

Українська влада лише веде переговори про закупівлю вакцини. Підписання договорів стримує діюче бюджетне законодавство, яке передбачає взяття зобов'язань на наступні бюджетні періоди, тобто на 2021 рік у 2020 році, лише для сфери енергетики і дорожнього будівництва. Адже ніщо не заважає президентській «монобільшості» у Верховній Раді терміново внести зміни до проєкту Закону України "Про Державний бюджет на 2021 рік" і до Бюджетного Кодексу та розповсюдити цей принцип на сферу охорони здоров’я.

Ще більш катастрофічна ситуація може статися у 2021 році через критичне недофінансування медичної галузі. Наразі на програму медичних гарантій заплановано виділення 123 млрд. грн., що складає 2,7% ВВП. До цієї суми мало би бути додано ще стільки ж, щоб забезпечити суцільне безкоштовне щеплення всіх громадян України.

У запропонованому бюджеті на 2021 рік із 123 млрд. грн. на лікування пацієнтів з COVID-19 передбачено мізерних 14,5 млрд. грн. Зважаючи на динаміку захворюваності і зростання завантаженості лікувальної системи, вже у другому кварталі 2021-го року доведеться в десять разів зменшити видатки на лікування пацієнтів з COVID-19, повністю припинити доплати лікарям за роботу з коронавірусними пацієнтами.

Українська Республіканська Партія звертається до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та

В И М А Г А Є:

1. Передбачити окремим рядком в Законі України «Про Державний бюджет на 2021 рік» 48 млрд. грн. для закупівлі 80 млн. доз вакцини, необхідних для безкоштовного щеплення від COVID-19 40 млн. громадян України. Для цього зменшити до мінімуму фінансування Офісу Президента України, Кабінету міністрів, Офісу Генерального прокурора, Національної поліції, інших фіскальних органів. Обмежити загальні виплати державним службовцям, прокурорам, суддям, зокрема, Конституційного суду, іншим посадовцям до п’яти мінімальних зарплат до кінця 2021 р.

2. Негайно вжити заходів щодо отримання в найближчий час Україною у межах механізму COVAX вакцини в кількості доз для щеплення не менше 10% населення країни.

3. Терміново підготувати та внести зміни до проєкту Закону України "Про Державний бюджет на 2021 рік" і до Бюджетного Кодексу щодо розповсюдження принципу взяття зобов'язань на наступні бюджетні періоди на сферу охорони здоров’я.

4. Вдвічі збільшити у новому бюджеті на 2021 рік кошти, передбачені на охорону здоров’я. Втричі збільшити витрати на лікування пацієнтів з COVID-19 у складі витрат, передбачених на охорону здоров’я. Забезпечити в повному об’ємі фінансування засобів захисту та доплат для медичного персоналу, суцільного тестування всіх громадян, безкоштовних ліків та засобів для хворих на коронавірус, створення більше 100 тис. ліжко-місць з підключеним киснем в лікарнях та мобільних госпіталях.

5. Запланувати створення 5000 додаткових пунктів вакцинації громадян на додаток до 6580 діючих амбулаторій сімейної медицини, залучивши до їхнього функціонування ветеранів медичної галузі та студентів-медиків.

6. Внести зміни до Кримінального Кодексу України щодо відповідальності за підробку вакцини і застосування лже-щеплень від COVID-19 на території України.

7. Заборонити будь-які спроби перемовин українських посадовців з Росією, країною-агресором, щодо закупівлі російської вакцини чи її виготовлення на території України!

 

Тільки так ми зможемо зупинити COVID-геноцид української нації!

 

Центральний Провід Української Республіканської Партії

 

07 грудня 2020 року                                                                          

м. КиївУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України