• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Вітання учасникам форуму


Шановні однодумці – учасники форуму!

100-річчя Миколи Руденка не просто гарна нагода, а передусім наш, нащадків великого українця, обов’язок згадати “незлим тихим словом” цього незламного борця із московсько-радянською системою й палкого провісника незалежності України.

”Ніколи не смійте жаліти мене – бо, може, лиш я був по-справжньому вільний”, – згадував Микола Руденко період свого ув'язнення в радянських катівнях і, водночас, роки безкомпромісної боротьби за волю.

Нам, українським республіканцям, особливо близька і дорога постать Миколи Руденка. Адже Микола Руденко був одним із засновників і першим головою Української Гельсинської групи, з якої виросла Українська Гельсинська Спілка (УГС), яка згодом перевтілилася в Українську Республіканську Партію (УРП). Можна сказати, що Микола Руденко – прабатько  українських  республіканців, чим ми дуже пишаємось.

Відзначаючи вікопомну дату від дня народження Миколи Руденка, розділяємо занепокоєння української інтелігенції тим, що досі не видана друком вся його творча спадщина – десятки художніх і публіцистичних творів, які безсумніву сприяли б піднесенню національної і громадянської свідомості українського народу.

Але найкращим подарунком до 100-літнього ювілею Миколи Руденка було б звільнення його рідної Юр'ївки на Луганщині від новітніх московських окупантів!

Слава Герою України Миколі Руденку – славному сину Української Нації!

 

Голова Української  Республіканської  Партії            Сергій  ДжерджУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України