• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Ліквідація московської агентури – запорука миру і вільної України


Заява Української республіканської партії

Ліквідація московської агентури запорука  миру і вільної України

Путінська Росія готувалась весною цього року розпочати велику війну проти України, оголосивши широкомасштабні військові навчання біля наших кордонів і в окупованому Криму. Головний удар російських військ планувався з боку окупованих районів Донецької і Луганської областей, а інші підрозділи для їхньої підтримки готувались увійти на територію Харківської і Херсонської областей, вийшовши до Дніпра. Підтягування бригад тилового забезпечення та розгортання військових польових госпіталів – перші прикмети підготовки до наступальної операції.

Під тиском світової спільноти міністр оборони Росії Шойгу заявив, що відводить війська з навчань. Чи варто нам заспокоюватись?

Своїм блокуванням Керченського каналу Росія робить все для того, щоб міжнародні власники судових компаній не бажали далі працювати у цьому морському коридорі. Власне, проєкт «Новоросія» ще у 2014 році передбачав відрізати Україну повністю від моря.

У керівництва України не повинно бути ніяких ілюзій, що цьогоріч не буде ніяких масштабних військових дій, бо Росія нібито відвела свої війська від кордонів з Україною. Треба готуватися до серйозних провокацій як на Донбасі, так і на Чорному та Азовському морях. Не зникає небезпека для України з боку Білорусі, що входить до «союзної держави» з Росією.

Центральний провід Української республіканської партії має надію, що в керівництві України є патріоти, які проведуть цілий комплекс дій, спрямованих на підвищення боєздатності Збройних Сил України на суші, на морі та в повітряному просторі. Зокрема, необхідно проаналізувати виконання оборонних замовлень на вітчизняних підприємствах.

Важливою стороною є наша співпраця із НАТО, а також надання союзницькими країнами новітнього озброєння для захисту України від агресора. Ми повинні бути готовими до усіх «несподіванок» з боку Росії.

Не менш важливим завданням є нейтралізація в Україні активних поборників Кремля - московських агентів впливу, т. з. «п’ятої колони» Росії в Україні. Віримо, що у Службі безпеки України є справжні українські патріоти, які розуміють усю небезпеку від діяльності в Україні таких промосковських політичних партій, громадських та релігійних організацій, як ОПЗЖ, Партія Регіонів, КПУ, СДПУ(о), Український вибір, УПЦ (МП) та інших. Необхідно заборонити діяльність в Україні цих організацій, готових у слушний момент стати на бік ворога: розпустити і зняти з державної реєстрації, припинити державне фінансування і конфіскувати їхнє майно.

Правоохоронцям необхідно притягнути керівників промосковських організацій в Україні до кримінальної відповідальності за відверте пособництво агресору і державну зраду, а членам цих організацій заборонити обіймати будь-які виборні та керівні посади, зокрема, у війську та силових структурах.

Закликаємо Верховну Раду України прийняти закон «про колаборантів» та ввести статус «негромадянина України».

Українська республіканська партія вимагає закриття всіх засобів масової інформації, які потурають московській агресії, пропагуючи «русскій мір» тощо.

Тільки ліквідувавши московську агентуру ми убезпечимо себе від удару в спину!

 

Голова Української республіканської партії                                                                           Сергій ДЖЕРДЖ

 

 

м. Київ

26 квітня 2021 рокуУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України