• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
Компартію знову заборонили! На цей раз назавжди???

РЕГІОНАЛ ШУРМА СТАВ ЗАСТУПНИКОМ КЕРІВНИКА ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА ЗЕЛЕНСЬКОГО


Вчора, 23 листопада, Президент України Володимир Зеленський призначив на посаду одного із заступників керівника Офісу Президента Ростислава Шурму. На цій посаді Р. Шурма замінив Юлію Свириденко, яка нещодавно перейшла працювати в Уряд.

Р. Шурма в ОПУ відповідатиме за економічний блок питань і, начебто, має певний досвід. З 2012 по 2019 рр. він працював генеральним директором ПАТ “Запоріжсталь”. Але відомо, що Запорізький металургійний комбінат входить у «Метінвест Холдинг», який перебуває у власності  олігархів Р. Ахметова та В. Новинського. Тобто, на словах В. Зеленський начебто бореться з олігархами, а за фактом призначає їхніх людей на важливі посади в державі.

Проте, перебуваючи на посаді генерального директора, Р. Шурма водночас виконував обов’язки голови Запорізької обласної організації проросійської партії ОПЗЖ, чиї політичні погляди цілком збігалися з інтересами власників меткомбінату. Попередньо Р. Шурма пройшов проросійський вишкіл у Партії Регіонів та з 2010 по 2015 рр. був депутатом Донецької обласної ради (фракція ПР). І схоже водночас Р. Шурма  проходив відповідний інструктаж, навчаючись з 2011 по 2012 рр. в Московській школі управління “Сколково”. Тобто, на словахВ. Зеленський начебто бореться з російськими впливами в Україні, адже ж Росія – агресор, а на ділі бачимо призначення проросійських політиків  на державні посади.

Але яблуко від яблуні недалеко падає. Ростислав Шурма є сином колишнього одіозного народного депутата від Партії Регіонів Ігоря Шурми, який має ще довший послужний список у проведенні проросійської діяльності в Україні. З 2001 по 2003 рр. Ігор Шурма очолював Львівську обласну організацію СДПУ(о). Був депутатом ВРУ з 2003 по 2006 рр. Головою СДПУ(о) у ті часи був майбутній кум Володимира Путіна – Віктор Медведчук, першим заступником якого з 2007 по 2008 рр. і був згаданий Ігор Шурма. Згодом І. Шурма побував і заступником у голови Харківської ОДА українофоба Михайла Добкіна. Будучи нардепом у 2014-2019 рр. Ігор Шурма публічно нехтував вшануванням пам’яті жертв Голодомору і категорично відмовлявся визнавати РФ агресором, а ЛНР/ДНР терористичними організаціями – багаторічна співпраця з В. Медведчуком таки далася взнаки.

Тобто, на словах Володимир Зеленський начебто бореться з В. Медведчуком, а насправді відбувається призначення на високі державні посади людей Віктора Медведчука. Скажете, що діти не відповідають за злочинні дії своїх батьків? Але діти продовжують справи своїх батьків. Який батько – такий  син!

А тим часом Ростислав Шурма приступив до виконання обов’язків на посаді заступника керівника Офісу Президента України та поповнив промосковське лобі в державних органах влади.

Ростислав НОВОЖЕНЕЦЬУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України