• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
Компартію знову заборонили! На цей раз назавжди???

Вимоги до Президента України


Гідність і Свобода! Для українських республіканців ці слова є базовими в усвідомленні своєї ролі в суспільно-політичному бутті України. З перших днів Революції Гідності наша партія завжди була в епіцентрі подій тих буремних днів (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=343946169319176&id=100011113865036). Два наших однопартійця Василь Сергієнко та Йосиф Шилінг навічно стали в лави Небесної Сотні Майдану…

Та хто думав тоді, після нашої Перемоги, після наших жертв, що позірна втеча проросійського президента Януковича до Ростова-на-Дону через 8 років стане знов актуальним спогадом?
Хто міг уявити, що президентський офіс стане притулком для московської агентури, яка, абсолютно не приховуючись, повторює те, що робив Янукович з нашою обороноздатністю? Не важко згадати призначення на посаду міністра оборони України громадянина РФ Лебедєва під час каденції Януковича, та призначення вже Володимиром Зеленським головою комітету розвідки при Президенті України співавтора Харківських угод Руслана Демченка, вся родина якого має громадянство РФ. Мало хто має сумнів, що зрив безпрецедентної за масштабом спецоперації нашої військової розвідки по захопленню військових злочинців із «групи Вагнера» та низка інших провалів має причинно-наслідковий зв'язок з капітулянтською оборонною політикою Офісу Президента України.

Українська республіканська партія, враховуючи високий рівень напруги на російсько-українському кордоні, передислокацію російських військ першого ешелону вторгнення в бік України, фактичного військо-політичного аншлюсу Республіки Білорусь, вимагає від Президента України Володимира Зеленського негайного звільнення керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака та першого заступника секретаря РНБО, голови Комітету з питань розвідки при Президентові України Руслана Демченка!

Закликаємо всі політичні сили України почати рух на об’єднання задля забезпечення обороноздатності та власне самої Незалежності України!

Центральний провід Української республіканської партіїУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України