• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
Компартію знову заборонили! На цей раз назавжди???

Заява УРП щодо боротьби з коронавірусною епідемією


Епідемія коронавірусу “Covid-19” продовжує лютувати в Україні та світі. Небезпечна хвороба вражає широкі маси населення і забирає чимало людських життів.
Станом на сьогоднішній в Україні померло від цієї хвороби та її наслідків майже 88 тисяч українців. А це в 6 разів більше за кількість загиблих у війні з Росією з 2014-го року!  
Одним із найважливіших методів стримування розповсюдження будь-якої вірусної хвороби і зменшення летальних наслідків від неї є масове вакцинування населення. Українська республіканська партія закликає усіх українців не нехтувати своїм здоров’ям і життям близьких та рідних, а активно долучитися до процесу вакцинації як необхідного елементу захисту власного життя і збереження нації!
Варто сказати, що теперішня державна політика вакцинації є багато в чому непродуманою, а то й просто запізнілою. Коли більшість цивілізованих держав світу вже давно провела повне вакцинування 60-70 % населення, то в Україні щеплення двома дозами отримало заледве 24 % населення.
Чи причини в діях колишнього міністра охорони здоров’я Максима Степанова, що вакцинування взагалі свідомо затягувалось в очікуванні якоїсь комерційної вигоди для сімейного бізнесу, чи тут взагалі можна говорити про недопрацювання всього міністерства, що не продемонструвало населенню щоденну правдиву статистику перебігу захворюваності на коронавірус у порівнянні з іншими хворобами? Над чим працюють українські вчені-вірусологи і чому в Україні не створили вітчизняної вакцини?
Запізніла реакція Уряду на спалах епідемії в Україні звелась до відсторонення від роботи і втрати заробітку багатьох людей. Цим скористалися промосковські сили, які вивели натовпи невдоволених на акції протесту. Росія веде на території України мультиформатну війну і використовує для цього різні  інформпровокації, фейки та наративи. До цих акцій протесту закликають активісти московської церкви, використовуючи на плакатах при цьому надіслані з Москви G-коди і «перевернутий» український прапор.
Українська республіканська партія щиро вболіває за здоров’я української нації й у свою чергу вимагає від влади активно протидіяти московським провокаціям та їхнім прислужникам в Україні, а для інформування громадян про необхідність вакцинування пропонуємо залучати кращих лікарів та вчених-вірусологів країни, а не політиканів та інтриганів.
Державна політика вакцинації має стати необхідним елементом захисту національної безпекової політики держави!
 
Голова Української республіканської партії  Сергій ДЖЕРДЖ


Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України