• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!

До 30-річчя Всеукраїнського референдуму на підтримку Акту проголошення незалежності України


Шановні друзі! Щиро вітаю Вас з 1 Грудня, 30-річчям Дня референдуму, який підтвердив, що Україна єдина у своєму бажанні бути самостійною державою, затвердив Акт проголошення України незалежною Державою і після якого Україна вступила на шлях розбудови нової демократичної вільної України.

Особливо звертаюся з щирою подякою до тих членів Української республіканської партії (УРП), які активно, без відпочинку їздили Україною з агітацією. Це вельми поважна Народна артистка України пані Галина Яблонська, Олесь Шевченко, Богдан Горинь, Василь Овсієнко, пані Тамара ПросяникСергій Жижко, Ігор Кравчук, волинянин  Іван Дем'янчук з  групою республіканців, тернополянин  Тарас Вашків, закарпатський професор Малець Олександр, кримчанин (на той час) Ігор Тенюх та журналіст Микола Гук, донеччанка Марія Олійник і сотні інших, які сьогодні з болем у серці спостерігають за долею України.

Україна відбулася і наші нащадки уже ніколи не віддадуть її в руки ворогів, бо ми мали патріотичних, чесних і мудрих  вчителів і наставників, які за Украіну віддавали своє життя. Для нас усіх Україна понад усе. Слава Україні! Героям слава!

Надія ЛУКЯНЕНКО

 

30 років тому відбувся Всеукраїнський референдум щодо підтримки Акту про державну незалежність України. 

Цей день я зустрів у Донецьку, де майже місяць перебував у складі агітаційно-пропагандистської групи Української республіканської партії.

Групу очолював Ярослав Демидась. Агітацію за незалежніть проводили у Донецьку, Горлівці, Слов'янську та інших містах. Свою роботу координували з тодішньою головою Донецької обласної організації УРП Марією Олійник.

Там я вперше познайомився із Левком Лук'яненком. Пам'ять по це знайомство - автограф пана Левка на книзі "Сповідь у камері смертників".

Вітаю всіх учасників похідних груп із цим ювілеєм!

Тарас ВАШКІВ, голова Тернопільської КО УРПУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України