• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!

Гебрейесус – Гендиректор ВООЗ. Хто він?


Ну вже дуже “цікаве”прізвище у рятівника світу від пандемії. Хто ж він такий?

Тедрос Адханом Гебрейесус (англ. Tedros Adhanom Ghebreyesus) – генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (з 2017 року). Походить з Еритреї, держави на сході Африки. Національність – тиграй (південно-семітська етнічна група). Член політичної партії “Народний Фронт визволення Тиграю” (НФВТ) – “Tigray People's Liberation Front” (TPLF).

Відомий політик, мікробіолог, маляріолог. Вчився у Великобританії та Швеції. Закінчив Лондонську школу гігієни і тропічної медицини, Ноттінгемський, Умео та Лондонський університети. Працював міністром охорони здоров’я та міністром закордонних справ у сусідній з Еритреєю державі – Ефіопії (Федеративна Демократична Республіка Ефіопії).

Будучи міністром, він провів вдалу реформу системи охорони здоров’я Ефіопіїз метою підвищення доступності медичної допомоги, за що ООН у 2010 р. визнала Ефіопію однією з успішних країн в плані досягнення “Цілей розвитку тисячоліття” (2000-2015).

Водночас експерти звинувачували міністра Т. Адханома у неодноразовому приховуванні спалахів холери в Ефіопії. А під час пандемії COVID-19 його, вже, як гендиректора ВООЗ критикували за нерішучість щодо подолання епідемії та занадто тісний зв’язок з урядом Китаю (звідки виникла пандемія). Адже Китай був важливим союзником Тедроса на виборах до ВООЗу 2017 року. І за деякими даними, цю посаду він обійняв в результаті підкупу.

А політичні погляди Т. А. Гебрейесуса взагалі викликають серйозне занепокоєння. Він досі залишається членом партії НФВТ, колись керівної в Ефіопії. Та проблема в тому, що ця партія по-суті продовжує сповідувати ортодоксальний марксизм-ленінізм, а також ідеологічну суміш комунізму, соціалізму, ходжаїзму, революційної демократії (меласизму) і тиграйський сепаратизм. Цьогоріч партія “Народний Фронт Визволення Тиграю”  була знята з реєстрації за акти насильства та повстання, вчинені керівництвом партії проти федерального уряду у минулому році. І, згодом, визнана владою Ефіопії як терористична організація.

То що – головний лікар планети може виявитися терористом?

Ростислав НОВОЖЕНЕЦЬУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України