• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!

В часи війни бухгалтерами і юристами в ЗСУ можуть бути не лише здорові, треновані чоловіки, а й жінки і дівчата


Розумію «інтегральних» противників Зеленського – «все що робить «зелена влада»– погано в принципі». Розумію тих виборців Зеленського, які вірили, що «війна триває, бо Порох на війні заробляє», а тут раптом отримали новину «про жіночу мобілізацію». В Україні, до речі, більшість виборців жінки.

Та все ж злість і необізнаність не мають нас позбавляти мудрості. Не відомо ще, чи дійде до мобілізації бухгалтерок і юристок, але вже певну користь ця новина дає. Громада наша зараз жваво говорить на військові теми і це добре та правильно.

Щоб було менше усілякої маячні типу «влада хоче всіх жінок дітородного віку загнати на передову і там всіх вибити» відразу зазначу – шестидесятирічних бухгалтерок на штурм московських укріплень точно ніхто не посилатиме. )))

Але! Жінки і дівчата – також громадяни України. Вони також мають право брати участь у військовій службі, вони мають право захищати свою домівку і свою батьківщину, вони мають бути готові до такого випадку – морально та практично. Вони мусять бути патріотами своєї країни і розуміти, що для перемоги потрібне єднання усієї нації – і чоловіків і жінок. Жінки мають розуміти, що на войовничу країну з мілітаризованим суспільством ніхто ніколи не нападе, а отже вони, їхні діти і чоловіки тоді будуть живими і здоровими.

На відповідальну військову посаду жоден командир не візьме жодну ненавчену літню жінку – яка з неї користь у війську?! Тим більше «на передок». А от в часі війни, наприклад, бухгалтерами і юристами в ЗСУ справді можуть бути не лише здорові, треновані чоловіки, а й жінкий дівчата.

Жінки не мають бути покровительками дезертирів і симулянтів. Жінки не повинні виховувати лише малооплачуваних роботяг, що їздять на заробітки у чужі країни. Жінки мають народжувати і виховувати мужніх і відповідальних громадян, які перетворять Україну на сильну і успішну країну.

Роман СЕМЧИШИН, заступник голови УРПУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України