• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!

Звернення з нагоди Нового 2022 року


Шановні друзі-українці!

    Добіг кінця 2021-й рік. Минулий рік був непростим у житті нашої країни. Це і постійні провокації та обстріли українських позицій російським окупантом, ворожі маневри поблизу українсько-російського кордону, і втрата людей від коронавірусу, і ріст цін на енергоносії та комунальні послуги, і недолуга політика й поведінка багатьох держпосадовців.

    Але маємо дякувати Богові перед тим, як творити плани на прийдешній рік, за людей, що були цілий рік поруч з нами, за хліб на столі, за щасливі моменти в житті наших рідних та близьких людей, за народження дітей і внуків, за віру у Божу ласку.

   Більшість православних патріархів, включно із Вселенським, відзначають Різдво Христове 25 грудня, в один день із католиками та протестантами. Віримо, що Україна відзначатиме народження Спасителя одночасно з Європою, Америкою, Азією, Африкою – більшістю православних Церков планети.

   Після отримання Томоса для Православної Церкви України (2019) настав слушний час об’єднатись УГКЦ з ПЦУ. Кардинал Йосиф Сліпий  завжди вважав, що українські християни мають мати свою власну помісну Церкву. «Порозуміння і єдність є можливими. Ми – греко-католики є такі ж православні», - казав він. Закликаємо до поступових кроків до створення Єдиної Помісної Української Церкви.

   Минулий рік був досить напруженим у сфері політики, економіки і військових загроз з боку сусіда-агресора. До сих пір залишаються окупованими росіянами українські землі в Криму і на Донбасі. Російський диктатор Владімір Путін шантажує нас та наших партнерів, США, Євросоюз і НАТО, вимагаючи повернення заледве не до періоду, що передував розвалу СРСР. Чи можливий перехід від ультиматумів та погроз до реальних військових дій? США, Євросоюз і НАТО нині заявляють про введення серйозних економічних санкцій у випадку прямої агресії проти України. Вважаємо, що потрібно якомога швидше застосувати превентивні (попереджувальні) санкції з тим, щоб випередити катастрофічний розвиток подій.

   Керівництву нашої країни необхідно не тільки посилити свою діяльність на міжнародній арені щодо організації колективного опору агресору, отримання нового високоточного озброєння, вжити рішучих дій щодо посилення військової оборони, але й пам’ятати про проросійську «п’яту колону» в Україні, яка діє під видом різних релігійних, політичних і громадських організацій.

   Крок-за-кроком стає сильнішою наша армія.Наші Збройні Сили виросли на славних традиціях витязів-дружинників Святослава Хороброго, на великих козацьких перемогах під орудою Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького та Івана Богуна, подвигах наших батьків та дідів, які здобули перемогу над чужоземними загарбниками у ХХ-му столітті.

   Згадаймо військовослужбовців, які віддали життя у недавніх боях із російськими загарбниками заради незалежності, територіальної цілісності та світлого майбутнього нашої держави!

   Захист рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх патріотів. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. Будьмо готові словом і ділом підтримати, у разі ворожої навали, військовослужбовців України та тих, хто готовий у будь-який момент захищати український народ і боронити кордони нашої держави.

   В Україні з’явилася можливість стати власниками землі, тож мусимо стати дбайливими господарями на своїй землі задля наших сімей, дітей і внуків. Задля продовження роду і його майбутнього. Щоби діти і внуки не казали потім, що їхні батьки-діди продали землю, втратили гроші, а самі подалися в чужі землі на заробітки.

   Ми мусимо стояти в прийдешньому році на сторожі правди про нашу історію, аби ніякі путінські ідеологи не вбивали в голови українці брехню. Хай новорічний вітер понесе наші правдиві слова про Україну до наших братів-українців, що живуть на Воронежчині, на Кубані, Поволжі, Ставропільщині, в Сибіру та на Далекому Сході. Недалеко той час, коли фашистська Росія розвалиться на окремі національні держави.

   Звертаюсь до українських республіканців – будьмо мудрими, виваженими і врівноваженими. Не даймо втягнути себе у боротьбу олігархічних кланів за владу! Але мусимо самі йти у владу і боронити українські цінності! Бо хто, як не ми, повинен це робити! Чи дозволимо керувати у нашій державі зайдам-чужинцям, для яких Україна стала територією для заробітку?

   Хай Господь Бог дарує усім українцям довгих років у здоров'ї та щасті!Бажаю в наступному році забути про такі слова, як «війна» і «карантин». Миру і злагоди в нашій країні і в кожній українській родині! Давайте дивитися вперед із надією, назад – із вдячністю, вгору – з вірою, а навколо себе – з любов'ю.

   З новими силами в Новий 2022-й рік!

   Зі щирою повагою і вірою у нашу спільну Перемогу!

   Голова Української республіканської партії  Сергій ДЖЕРДЖУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України