• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!

Круглий стіл за участю Віктора Шишкіна


 

27 лютого 2016 року в офісі Української республіканської партії відбувся "круглий стіл", в якому взяв участь перший Генпрокурор України, суддя Конституційного Суду України (2005-2015) Віктор Шишкін і члени Центрального Проводу та керівники крайових організацій УРП. Учасники зустрічі обмінялися думками щодо змін до Конституції України (чи потрібні вони взагалі, чи є вони на часі, коли іде війна з Росією). Обговорювалось широке коло питань щодо реформування системи судівництва, створення комісії з правничої термінології.

Віктор Шишкін у своєму вступному слові сказав, що в Україні владу всіх часів об’єднує брехливість. Брешуть найвищі державні посадовці, брешуть речники АТО, брешуть провладні ЗМІ. Брехнею пронизана інформація про сутність Мінських угод. Бреше Кабмін про необхідність приватизації національної власності. Адже ця власність досі не інвентаризована!

Друге, що об’єднує владу всіх часів – це неуцтво як найвища стадія непрофесіоналізму, вважає Віктор Шишкін. Особливо це стосується правового нігілізму. Так, наприклад, президент не має права призначати Голову Національного антикорупційного бюро. Президент має виконувати лише повноваження, закріплені в Конституції України, а не в законах.

В Україні досі немає стратегії будівництва держави! Ніхто з наших президентів не давав чітких меседжів, куди ми ведемо націю.

Де план шефа українського Кабміну? - запитує Віктор Шишкін. Залишилась тенденція часів Кучми: скажіть мені, куди йти і я вас поведу.

Віктор Шишкін наголосив, що сьогодні, під час війни, не можна вносити навіть суперпрекрасні зміни до Конституції. Бо змінювати Основний Закон в умовах війни заборонено самою Конституцією (ст. 157).

Віктор Шишкін наголосив на необхідності реформування системи українського судівництва (судочинство – це складова системи судівництва), української правничої термінології, відповів на запитання присутніх на "круглому столі".
Розмова вийшла актуальна і відверта.

 Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України