• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!

Заява УРП


Заява Української республіканської партії щодо українсько-російських перемовин у Стамбулі

 

29 березня ц. р. у Стамбулі  найбільшому місті Туреччини відбулися чергові українсько-російські перемовини з метою пошуку мирного врегулювання воєнного протистояння між обидвома державами.

На цих переговорах українська сторона висунула на обговорення свій мирний план, за яким Україна відмовляється від євроатлантичної перспективи в обмін на безпекові гарантії від ключових держав світу. Розгляд питання щодо майбутнього Криму розтягується на наступні 15 років, а перспективи ОРДЛО вирішуватимуться на особистій зустрічі між президентами України та Росії. А сам цей план має бути затвердженим на загальноукраїнському референдумі.

В українському суспільстві такі ініціативи переговорників викликали різке несприйняття. Ще ніколи в новітній історії Україна не була так близько від справжньої незалежності. Ще ніколи у нас не було такого сильного Війська! І у той час, коли ЗСУ мужньо відбивають усі атаки ворога і подекуди переходять у контрнаступ, коли ворог ослаблений і деморалізований – подібні “мирні” плани лише підривають віру українського народу у перемогу і є відвертим шляхом до капітуляції.

Чимало українських республіканців зараз перебуває на передовій у лавах ЗСУ та ТерОборони, але жоден з них не підтримує таку здачу українських інтересів. Сподіваємось, що і Президент України В. Зеленський, якому останні тижні за його тверду позицію, стоячи аплодували у парламентах головних держав світу, і сам не захоче такої ганьби на свою голову, у яку його втягують недолугі делегати на українсько-московському балагані.

Не допустимо перетворення “Стамбулу-1”у “Мінськ-3”!

Слава Україні! Слава Українському Війську!

Голова Української республіканської партії  Сергій ДЖЕРДЖУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України