• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!

Відповідь Президента США Дж. Байдена


26 лютого ц. р. Ростислав Новоженець, заступник голови Української республіканської партії,  президент Благодійного фонду "Русь-Україна", персонально, як громадянин України, звернувся до Президента США Джозефа Байдена з листом: SOS! Save Ukraine!  У листі він, зокрема, наголошував: "У цей складний і доленосний час Україна має стати членом НАТО без будь-яких обмежень або принаймні основним союзником поза НАТО. Нам терміново потрібна військова допомога всіх країн НАТО, але перш за все найпотужнішої  держави США. Введіть миротворчі сили США в Україну! Закрийте небо над Україною -  поставте надійний щит протиповітряної оборони і перекрийте доступ російським агресорам з моря. І чим швидше це буде зроблено, тим менше в Україні буде людських втрат і кровопролиття! Збережіть Україну! Врятуйте світ!”

9 березня ц. р. пан Новоженець отримав відповідь з Білого дому. В перекладі на українську відповідь звучить так:

”Шановний пане Новоженець!

Весь світ молиться за хоробрий і гордий народ України, який захищає свою країну від неспровокованого та невиправданого вторгнення російських військ. Президент Росії Володимир Путін обрав зумисне ​​війну, яка вже принесла катастрофічні втрати та непотрібні людські страждання. Путін є агресором і він повинен нести відповідальність. Протягом нашої історії ми засвоїли такий урок: коли диктатори не платять ціну за свою агресію, вони спричиняють до ще більше хаосу.

Сполучені Штати очолюють світ разом із нашими союзниками та партнерами, щоб відповісти об’єднаним і рішучим чином. Російська економіка хитається через наші потужні економічні санкції, і ми надаємо безпеку, економічну та гуманітарну підтримку українцям у їхній боротьбі за свободу. З надзвичайною єдністю та рішучістю світ явно обирає сторону миру та безпеки.

Нехай Бог благословить народ вільної та демократичної України та береже наші війська.

З повагою (підпис) Дж.Байден”

 

Хочемо звернути увагу на останні слова Президента США у листі: “Нехай Бог ... береже НАШІ війська!” Наші, себто, спільні українські, американські та союзників. А це вселяє надію! Разом весь цивілізований світ переможе агресора і терориста Російську Федерацію!Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України