• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!

Мітинг з нагоди 203-х роковин Великого Кобзаря


«Створити Міжнародну Анти-Кремлівську Коаліцію!» - закликав Сергій Джердж, голова УРП, на мітингу з нагоди 203-ї річниці народження Тараса Шевченка

«У всі часи: княжу добу, козаччину, УНР, УПА і до сьогоднішнього дня – це історія нашої боротьби за свободу.

Тарас Григорович Шевченко – геній українського народу, уособлював прагнення українців до свободи, до волі.

Проте Шевченко боровся і за свободу всіх поневолених народів в Російській імперії. Геніальна поема Кавказ (1845 рік) присвячена саме цій боротьбі.

«За горами гори, хмарою повиті,

Засіяні горем, кровію политі.»

Шевченко викриває загарбницьку політику російського імперіалізму, реакційну роль московської церкви й прогнилу кремлівську мораль.

«Кровавим потом і сльозами.

Кати знущаються над нами».

Шевченко закликав до об’єднання зусиль поневолених народів для бороть­би проти спільного ворога — російського імперіалізму.

Чи щось змінилось в РФ сьогодні? Ні! Росія продовжує панувати над підкореними народами, експлуатує природні надра, що належать цим етносам, проводить політику русифікації, знищує мову і культуру завойованих народів.

Крім того, Росія використовує поневолені народи в боротьбі проти інших народів. За ці три роки російсько-української війни ми бачимо як в Україну у формі окупаційних військ присилають бурятів та чеченців, щоб вони вбивали українців. Цинізм Росії полягає в тому, що їх навіть влаштовує ситуація, коли в Чечні буде менше чеченців, це лише на руку Москві.

Росія нав’язує нам федералізацію. Наша відповідь їм - конфедералізація Росії. Адже боротьба за свободу поневолених Росією народів триває. Всі кавказькі народи, абхази, чеченці, інгуші, казанські татари, башкири, буряти, якути мають право на самовизначення.

В Києві 100 років тому, в 1917 році відбувся З’їзд поневолених народів з ініціативи Української Центральної Ради. «Золотим сном народів» пізніше назвав цей з'їзд Михайло Грушевський. Частина народів, представники яких взяли участь у тому з’їзді, отримала свободу і незалежність, для багатьох інших боротьба триває.

Саме час створити Міжнародну Анти-Кремлівську Коаліцію. Росія протиставила себе всьому світу. Росія веде війну в Україні і в Сирії, посилює напруженість в балтійському та чорноморському регіонах, організувала державний переворот в Чорногорії, під час якого планувалось вбити прем’єр-міністра цієї країни, втручається в політичну і виборчу системи в Нідерландах, Франції та Німеччині. Росія фактично розпочала кібер-війну проти США.

Міжнародна Анти-Кремлівська Коаліція  повинна економічними, політичними та іншими методами досягти фрагментації економіки Росії, її конфедералізації, та забезпечити свободу народів на самовизначення.

Шевченко пророкував нездоланність народів.

«Не вмирає душа наша, не вмирає воля».

Вільний народ ніколи не побороти, він непереможний!

До цього нас закликав великий Шевченко!»Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України