• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!

Волиняни на засіданні ЦР УРП


 

У Києві 1 березня 2014 року відбулося засідання Центральної ради УРП.

Від Волинської крайової організації на з’їзді були присутні Валентин Добрянський (голова Волинської крайової організації), Володимир Мигас (заступник голови) та активні представники Української республіканської партії у Луцьку Ірина Констанкевич та Тарас Юхимчук.

Головним питанням порядку денного стали події, які сьогодні відбуваються на теренах України.

«Хочу зазначити, що УРП – активний учасник боротьби за усунення влади Януковича. Активну участь у Віче на Майдані брав наш почесний голова Левко Григорович Лук’яненко, діючий голова Сергій Джердж, голова Центрального секретаріату Валентина Безніщенко. Завдячуючи їхнім зусиллям була сформована 40-а (Республіканська) сотня УРП (сотник - Роман Семчишин). Я також був у її складі на Майдані.
Як голова крайової організації, хочу відзначити активну участь члена нашої організації, депутата Луцької міської ради Ірини Констанкевич, за сприяння якої була надана значна допомога на встановлення нашого агітаційного намету на Майдані у Києві, допомога пораненим із 40-ої сотні. Безперечно, я і вся наша крайова організація дуже тішимось, що до нас приходять такі свідомі та активні люди», – зазначив Валентин Добрянський.

Члени партії віддали шану героям Небесної сотні. Серед 40-ї (Республіканської) сотні на Майдані – 8 поранених, та загиблий від рук снайперів член УРП Йосип Шилінг.

«На щастя, у нас немає таких людей, які би ганьбили УРП. Думаю, кожна політична сила знайде можливості розсудити, хто працював на Україну, а хто прийшов у політику, щоб збільшити свої статки і відділить зерно від полови», - зазначив Валентин Добрянський.

Також він розповів про те, що Українська республіканська партія засуджує події, які відбуваються в Криму. Центральна рада УРП з метою стабілізації ситуації і збереження територіальної цілісності держави звернулася до Верховної Ради України 1 березня з вимогою вжити надзвичайних заходів, передбачених Конституцією України для організації відсічі агресору.

«Український дух незламний, тому це буде безповоротна і остання поразка, адже путінський режим прорахувався в силі духа українців, їхній моральній стійкості. Відому українську приказку «Моя хата скраю» раніше продовжували словами «я перший ворога зустрічаю». На жаль, є дезінформація серед населення Росії. Але танки не все вирішують, Україна - велика держава, це не Абхазія і не Чечня. І ще жоден агресор, який розпочинав війну проти народу, не переміг», - наголосив голова Волинської крайової організації УРП Валентин Добрянський.

Також Валентин Добрянський зазначив, що структура УРП – однодумці, об’єднані ідеєю «Україні – українську владу», яка задекларована у гаслі: «Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні, ми переможемо!»Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України