• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!

Тарас Козак про Сбєрбанк в Україні


Щойно з телеефіру, де поговорили з Романом Скрипіним про безліч речей, про їхнє сприйняття з точки зору економіста. Про вплив поточних процесів на економіку, адже про це мало хто думає.

Закінчили сьогоднішню розмову темою про російські дочірні банки в Україні. Справді, гаряча тема. Якісь незрозумілі загони планують за кілька днів атакувати "Сбєрбанк" в Україні.

Моя точка зору полягає в наступному. Потрібно в законний спосіб заставити материнський російський "Сбєрбанк" вийти з капіталу української доньки. Тобто, продати свою частку. Обов'язково - зрозумілому для нашого Нацбанку інвестору, щоб за покупцем не приховувалося інше втілення агресора. І дати на це певний час, наприклад, до кінця 2017 року. Не продасть - тоді націоналізація за 1 гривню.

Атака "по бєспрєдєлу", "віджим" чи інші незаконні дії зі "Сбєрбанком" призведуть до наступного. РФ пожаліється в міжнародні суди на Україну! У випадку програшу ми будемо змушені відшкодувати РФ величезну купу грошей, яких цей банк не коштує. І виглядатимемо вже не як жертва російської агресії.

Аналогічні вимоги потрібно виставити і до інших доньок державних банків агресора. Більше того, не розумію, чому це раніше не було зроблено.

Також розумію, що ця точка зору не знайде широкої підтримки. Легше піддатися на емоції, розгромити, розтрощити... А потім оплатити величезні рахунки і жалітися на владу.Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України