Швеція і Фінляндія допомагають Україні, беручи на себе частину військового ресурсу росіян.
01.03.24, 10:00
У зв’язку зі вступом до НАТО шведам потрібно бути напоготові щодо дій з боку росії. Бо країна-агресор може діяти щодо Швеції нетрадиційними методами.
У зв’язку зі вступом до НАТО шведам потрібно бути напоготові щодо дій з боку росії. Бо країна-агресор може діяти щодо Швеції нетрадиційними методами.
Тобто не великими танковими колонами йти на Гельсінкі і Стокгольм, а використовувати різні методи, подібні до проліферації мігрантів з боку росії, щоб ускладнити життя фінам по той бік кордону. Це можуть бути абсолютно інші речі, наприклад, пов’язані з посиленням якоїсь внутрішньої напруги. Як щось подібне з фермерами відбувається в Європі, а з боку росії це посилення там діаметрально різних сторін. Для того щоб ще більше загострювати протистояння одних проти інших з тим, щоби позитив для Кремля був від того, що є зіткнення та громадянська незгода в різних питаннях.
Цим шляхом може йти росія і у Фінляндії, і у Швеції, поляризуючи якісь речі.
Думаю, що там розвідка повинна працювати, і контррозвідка дуже сильно, з огляду на різні підступні плани, які росія і раніше впроваджувала в європейських країнах. Це все може працювати і проти північноєвропейських країн. Путін сказав, що вони створять Ленінградський військовий округ, який протистоятиме Фінляндії та Швеції. Нехай створюють. По-перше, це витрати для росії, яка і так виснажується. З іншого боку, це відтягування військового ресурсу від України на північ. У цьому випадку Швеція і Фінляндія нам допомагають тим, що беруть на себе частину військової уваги росіян. Можливо на фронті нам від цього буде трохи легше.
Сергій Джердж, голова Української республіканської партії