• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Звернення Української республіканської партії


ЗВЕРНЕННЯ

Української республіканської партії

з приводу неправомірних дій правоохоронних органів

під час обшуку в Ісламському культурному центрі м.Києва

 

Українська республіканська партія звертає увагу громадськості на так-званий обшук, проведений у приміщеннях Ісламського культурного центру в місті Києві 6 березня 2018 року, що викликало надзвичайно потужний резонанс в українському суспільстві. Дії правоохоронців громадськість оцінює як провокацію, оскільки є всі підстави вважати, що представниками силових структур під час «обшуку» було не лише порушено процесуальні дії, але й сфабриковано результати шляхом підкидання сумнівних книг.

Українська республіканська партія вважає за належне привернути увагу громадян України до того факту, що дії правоохоронних органів зачіпають честь і гідність релігійних лідерів з патріотичною позицією, які з початку АТО надають духовну підтримку не лише своїм вірянам далеко від лінії розмежування - у тилових військових частинах та військових шпиталях, а й в якості імамів-капеланів постійно підтримують захисників Батьківщини на фронті.

Українська республіканська партія вважає, що Ісламський культурний центр, а також Духовне управління мусульман України є послідовними прихильниками України, її цілісності та незалежності, регулярно здійснюють підтримку Збройних сил України, а також виступають партнерами численних благодійних та соціальних акцій. Членами цих спільнот є патріотично налаштовані законослухняні громадяни, і до того ж це - люди, які є послідовниками віровчення, що декларує та закликає дотримуватись цінностей, які у всьому світі визнаються як загальнолюдські.

Наступ на права людини в країні, кращі сини та доньки якої принесли себе в жертву заради загальнолюдських і республіканських цінностей, прав та свобод, закріплених в Конституції, є неприпустимим.

З огляду на вищезазначене та враховуючи триваючу російсько-українську війну і необхідність спільно дбати про українську оборону та безпеку, ми закликаємо громадські організації, церкви та релігійні спільноти України встати на захист прав і свобод наших співгромадян, що потерпають через обшуки за надуманими звинуваченнями, а також вимагаємо проведення розслідування обставин цієї справи тими співробітниками, які своїми діями дискредитують правоохоронні органи і ставлять під загрозу взаєморозуміння в суспільстві.

 

Українська республіканська партія

 

Ухвалено на засіданні Центрального Проводу 27.03.2018 р.Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України