• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Засідання Центрального Проводу УРП 27.03.2018


На сьогоднішньому засіданні Центрального проводу Української республіканської партії було прийнято важливі Ухвали як щодо діяльності правоохоронних органів в Україні, так і щодо внутрішньопартійної діяльності та покращення системної роботи.

Центральний провід УРП ухвалив:

1. Взяти до відома доповідь Голови УРП Сергія Джерджа про нинішню політичну ситуацію в Україні.

2. Враховуючи ініціативу Ростислава Новоженця, викладену у проекті «Від декларативної незалежності – до незалежної держави», доручити Керівнику Центрального секретаріату  УРП Роману Ситнику використати тези зазначеного проекту для підготовки виборчих матеріалів УРП. 

3. «Звернення Української республіканської партії з приводу неправомірних дій правоохоронних органів під час обшуку в Ісламському культурному центрі в м. Києві» (у редакції Павла Москаленка і Сергія Джерджа).

4. Доручити заступнику голови УРП Валентині Безніщенко підготувати на наступне засідання Центрального проводу УРП проекти ухвал щодо дотримання регламенту роботи партійних організацій та про недопустимість дискредитації УРП членами партії у ЗМІ та соціальних мережах.

5. Заступнику голови УРП, голові Крайової організації УРП в місті Києві Роману Семчишину систематизувати роботу в столичній крайовій організації (створити чіткий піврічний план роботи із зазначенням конкретних дат проведення заходів, впорядкувати порайонно облік членів крайової організації і надати упорядковану структуру крайової організаці, із зазначенням керівників районних осередків, Голові УРП).Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України