• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

VI (ХХІ) З'їзд УРП


VI (ХХІ) З'їзд  Української республіканської партії

 

VI (ХХІ) З'їзд  Української республіканської партії відбувся 12 квітня у Києві у приміщенні Київради. 

Роботу делегати з'їзду розпочали хвилиною мовчання за загиблими на Майдані членами УРП Йосипом Шилінгом та Василем Сергієнком.

Під час відкриття з’їзду було озвучено вітання Почесного голови УРП Левка Лук'яненка: «Шановні республіканці, будьте активними в боротьбі супроти російського імперіалізму! І готуйтеся до наступного історичного завдання – втілення в життя нашого гасла: «Україні – українську національну владу!»

На з'їзді були присутні добровольці 40-ї Республіканської сотні Самооборони Майдану, сотник якої Роман Семчишин привітав учасників партійного форуму.

Не оминули учасники з’їзду і недавніх подій у Криму, адже під загрозою вбивства Ігоря Кірющенка - голову Севастопольської Крайової організації УРП, змусили покинути Севастополь і виїхати до Києва.

Голова партії Сергій Джердж звітував про діяльність УРП, співпрацю з позапарламентською опозицією, про перемовини з кандидатами на посаду Президента України. Також голова УРП  закликав до бойкоту російських товарів.

Проте, все ж основним питанням обговорення була підтримка кандидата на пост Президента України. Враховуючи актуальність питання, прийняли рішення делегувати прийняття остаточного рішення з цього питання Центральному проводу УРП.

Звітно-виборчий VI (ХХІ) з’їзд УРП у цих нелегких для держави умовах довірив керування партії Сергію Джерджу. Заступниками голови партії обрано Ростислава Новоженця, Тараса Козака та Ігоря Аргучинського. 

Також було оновлено Центральну раду і Центральний провід партії. До складу Центрального проводу УРП увійшла депутат Луцької міської ради Ірина Константевич, членом Центральної Ради УРП обрано Романа Ситника. Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України