• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Стартова прес-конференція організаторів Публічного Відбору Національних Лідерів


Стартова прес-конференція організаторів Публічного Відбору Національних Лідерів відбулась сьогодні в агенстстві УНІАН на Хрещатику.

На думку організаторів:

"Публічний Відбір Кандидатів в Національних Лідерів (ПВ) - це весь процес загалом, синонім слів "праймериз", "попереднє голосування"
Знані українці (ЗУ) (відомі українці, можливо - суспільні авторитети) - це група публічних осіб, які звертаються до громадян із закликом взяти участь у Публічному відборі. 
Оргкомітет (ОК) - ініціатори, ті, що об'єдналися задля поважної цілі. Оргкомітет може доповнюватись, до нього можуть долучатися люди, які здатні працювати.
Рада доброчесності (РД) - це група з неупереджених, аналітично мислячих, моральних осіб, які беруть на себе відповідальність за реєстрацію і перевірку достойних кандидатур згідно морально-кваліфікаційних критеріїв. У ній 7 осіб, які до всіх мають ставитись однаково вимогливо.

Враховуючи величезний запит суспільства на появу нових та гідних національних лідерів, що чи не вперше чітко та однозначно зафіксовано результатами статистичних досліджень, вважаємо за доцільне організувати процес висування, перевірки, фіксації до категорії «кандидати у Національні Лідери» та їх рейтингування публічним голосуванням. За умов позитивного розвитку процесу ПВ використати оргструктуру та кадровий потенціал (вкл. учасників голосування) для підтримки подальшого просування кандидатів у Національні Лідери. Учасники проекту мають усвідомлювати свою відповідальність за появу кандидатів у Національні лідери та подальший контроль над дотриманням ними вимог та програм, а кандидати - відповідальність за виконання взятих зобов'язань та сприяння здійсненню контролю громадськістю за їх подальшою політичною чи державною діяльністю.

Попереднє бачення етапів проекту: 
І. Ініціативна група звертається до громадськості з ідеєю проведення Публічного Відбору Національних Лідерів та до Знаних Українців, які утворюють Раду Доброчесності – з 15 травня.
ІІ. Ініціативна група за підтримки Знаних Українців поширює інформацію про Публічний Відбір, залучає активістів та Громадські Організації для підтримки проекту, (можливо - формує оргструктуру з регіональними та місцевими підрозділами на базі активістів та ГО) – з 15 травня.
ІІІ. Висування кандидатів в національні лідери – з 15 травня до 5 червня.
IV. Рада Доброчесності розглядає кандидатів, висуває гідних на Публічний Відбір – до 10 червня.
V. Публічний Відбір шляхом он-лайн голосування – вівторок 26 червня 2018 р. («церковний день «Всіх святих українського народу») з 8.00 до 24.00. 
VI. Оприлюднення результатів Публічного Відбору Національних Лідерів (одразу по закінченню) – середа 27 червня 2018 р. 
VII. Підсумкова конференція за результатами ПВ, привітання переможця та поздоровлення всіх нових кандидатів у Національні Лідери – 27 червня 2018 року. 
VIII. Робота з підтримки програми підготовки до виборів – з 27 червня 2018 року.

РАДА ДОБРОЧЕСНОСТІ
В цьому "органі" мають бути практично ідеальні та самокритичні люди, які: 
1. Є авторитетом для всіх та ЗУ насамперед (щоб ЗУ погодили склад РД і мали впевненість щодо підтримки Публічного відбору та звернення до громади).
2."Вони мають бути "міцними горішками", щоб відстояти свою позицію в разі відмови комусь, хто не відповідає заявленим критеріям.
3. Вони мають бути готові на хай епізодичну, але все-таки фахову роботу щодо погодження/непогодження кандидатів на Національного лідера.
4. Вони мають бути справді нашими однодумцями, добре підготовленими до виконання своєї місії, помилку іноді неможливо виправити. 
5. Мають знати політикум і вміти при потребі зібрати об'єктивну інформацію щодо маловідомих, молодих лідерів.

СУТЬ ПУБЛІЧНОГО ВІДБОРУ НАЦІОНАЛЬНИХ ЛІДЕРІВ
Знані Представники нашого громадянського суспільства звертаються до народу України з закликом взяти активну участь у Публічному відборі національних лідерів, мотивують його актуальність, пропонують порядок його проведення, одночасно із зверненням затверджують Раду доброчесності та Організаційний комітет. Має діяти принцип - "Ви довіряєте нам - довіряйте Раді, яку ми "благословили" своєю підтримкою". 
Українців закликають всіляко підтримувати ПВ, висувати гідних представників на найвищі посади у державі, підтримати переможців ПВ на наступних Президентських і парламентських виборах.

При цьому оприлюднюються:
1. Текст звернення-заклику
2. Перелік ЗУ;
3. Процедура голосування - (буде оприлюднена пізніше);
4. Дата голосування - може бути оприлюднена пізніше;
5. Перелік осіб у РД - (на ньому повсякчас не наголошуємо, щоб на них не тиснули надмірно);
6. Список оргкомітету із Положенням, яке передбачає докооптування осіб, які готові працювати та порядок створення Регіональних оргкомітетів.

ЗВЕРНЕННЯ ЗНАНИХ УКРАЇНЦІВ (проект)
Напередодні вирішальних для нашої країни виборів Президента та Верховної ради, які відбудуться у 2019 році, абсолютно неприйнятною є величезна кількість громадян, що не визначилась із своїми уподобаннями. Водночас нова українська влада, яку всім нам належить сформувати, гостро потребує висуванців середовища, яке досі пасивне, або не має гідних кандидатів. Ця більшість є величезним потенціалом нації, який ми ставимо собі за ціль активувати.
Шановні позапартійні і позаполітичні! Забудьте маніпулятивну фразу, що політика брудна справа у якій достойним робити нічого! Лише політична діяльність гідних, моральних людей здатна оздоровити Україну, вивести її на якісно вищий рівень добробуту та свобод громадян! 
Щоб вдосконалити і оздоровити кадровий потенціал української влади сьогодні ми ініціюємо Публічний відбір Національних лідерів, для чого нами сформовано Оргкомітет та Раду доброчесності. Вони забезпечать висунення, реєстрацію та відбір кандидатів у Національні лідери, переможець Відбору балотуватиметься на Президентських виборах. Всі інші достойники при бажанні візьмуть участь у парламентських виборах, які відбудуться восени чи увійдуть до виконавчої гілки влади. Підтримуйте заходи Публічного відбору, висувайте і відбирайте кращих, щиро і відповідально голосуйте за наших висуванців у Відборі, сприяйте реєстрації Вашого кандидата в Президенти України та агітації за нього! Пам'ятайте, тільки від Вас залежить чи будете Ви мати гідного кандидата, і чи буде Ваш кандидат гідним, чи матиме він силу Вашої підтримки та орієнтування на Ваші інтереси! Не позбавляйте Вашої підтримки Ваших висуванців і після їх обрання.

КРИТЕРІЇ, яким має відповідати Претендент на участь у Публічному відборі. Ця особа повинна мати:
- Стійку державницьку позицію - чітко усвідомлює нашу головну зовнішню проблему під назвою Росія;
- Ґрунтовний державницький світогляд – розуміє, що Україна може бути успішною лише за умови потужного, конкурентного середнього класу, поваги до громадянина та ін.;
- Стабільну моральну репутацію – не краде і не бреше;
- Непричетність до формування державної політики в останнє десятиріччя; 
- Бути публічною, прогнозованою і відомою бодай у «вузьких колах»;
- Мати розуміння як функціонує державна влада, вміє працювати в команді;
- Відповідати вимогам Закону України про вибори і мати готовність взяти участь як у ПВ, так і в наступних виборах Президента України чи Верховної ради.
Учасник, що дає згоду на участь у ПВ та відповідає вище зазначеним Критеріям зобов’язується чесно і відкрито пройти процедуру ПВ і незалежно від місця, яке він у ньому зайняв докласти максимум особистих зусиль на підтримку переможця ПВ у наступних виборах Президента України.
Програму дій своєї команди кожен учасник формує особисто, але незалежно від тактичних, кількісних, часових, кадрових дій Програма учасника ПВ має містити такі цілі:
- Підвищення обороноздатності та повернення контролю над усіма українськими територіями;
- Підвищення рівня життя та громадянських свобод до рівня цивілізованих країн;
- Зменшення рівня залежності України від інших країн чи інституцій;
- Повернення українських трудових мігрантів через розвиток національної економіки;
- Розвиток національної економіки через відкритість, конкурентність, деолігархізацію, демонополізацію, індустріалізацію, енергоефективність, наукомісткість;
- Збереження і розквіт національної культури, мови, традицій;
- Становлення ефективної правоохоронної системи та справедливої суддівської; судова гілка є незалежною та формується громадянами напряму;
- Захист навколишнього природного середовища;
- Реалізація права власності кожного громадянина на національні багатства України".Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України