• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Виступ Сергія Джерджа


Виступ Сергія Джерджа, голови УРП, в день прощання

з дисидентом, правозахисником, депутатом, республіканцем, Героєм України

Левком Лук’яненком

 

Шановна жалобна українська громадо!

За небокрай відлетів наш сизокрилий сокіл, батько новітньої української незалежності.

Левко Лук’яненко провів у радянських тюрмах понад 26 років.

Іноді його порівнюють з Нельсоном Манделою. Проте Лук’яненко значно більший час провів у тюрмі за політичними звинуваченнями, та й умови неможливо порівняти. Мандела в останні роки добував свій термін на віллі з телевізором, а Левко Григорович випив всю гірку чашу радянських концтаборів до дна.

Лук’яненко навчив нас наповнювати такі високі слова як українець, український, українська – новим сильним змістом, гідністю, повагою, гордістю і відповідальністю. Велика постать Лук’яненка сьогодні вже перейшла межі України і є прикладом для багатьох націй і народів – як потрібно боротись за свою свободу, за волю народів і країн.

28 років тому, а саме 30 квітня 1990 року під керівництвом Лук’яненка створено Українську республіканську партію. Сьогодні прощатись з ним приїхали побратими з усієї України. УРП започаткувала політичний процес незалежності держави, яка сьогодні ще повною мірою не досягнута. Реформування в країні буде успішне тоді, коли посади депутатів, президентів, прем’єрів та спікерів не будуть захоплені олігархами та проросійськими пройдисвітами, а будуть в руках таких світлих людей як Левко Лук’яненко.

В політичному житті, на виборах, в повсякденній політичній діяльності ми повинні сповідувати ті заповіти, які нам залишив Левко Григорович. Всі, хто знав цю людину особисто, а таких в Україні величезна кількість, будуть слідувати його пророчим словам.

Наступні покоління будуть читати його книги, вивчатимуть біографію та його боротьбу в університетах, інститутах та школах. Завдання нашого покоління зробити все, щоб пам'ять про Левка Григоровича Лук’яненка жила вічно!

 

 

10 липня 2018 рокуУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України