• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

ЗАЯВА УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПАРТІЇ


ЗАЯВА

УКРАЇНСЬКОЇ  РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ  ПАРТІЇ

 

Відійшов у інші світи великий син України Левко Григорович Лук'яненко - засновник і колишній багаторічний Голова першої в Україні антикомуністичної Української республіканської партії.

На похоронах Героя України було сказано багато слів. Кожен говорив про його велич, патріотизм, відданість ідеї. Про те, що всі його любили. І майже ніхто не згадав про Лук’яненка-політика, борця з тоталітаризмом, голову ідеологічної партії, яка відстоювала принципи республіканізму, спрямованого на реалізацію української національної ідеї.

Партія вистояла у важкі часи панування проросійських колабораціоністів і не перетворилась на політичний проект. Так, її сьогодні всіма силами намагаються усунути з політичної арени країни. Дуже цинічно звучали слова про те, а хто підніме прапор і понесе далі.

Українська республіканська партія несла цей прапор разом з Левком Лук’яненком і буде нести його для того, щоб нинішні і прийдешні покоління жили в українській Україні!

Сучасним політикам зручно говорити про Лук’яненка як письменника і дисидента. Навіть як про автора Акту проголошення незалежності України. Але визнати, що по смерті залишилась ЙОГО партія, вони не можуть. Можна хвалити вголос, разом з тим не поширюючи його думки й переконання.

На похорон Левка Лук'яненка прийшли українці, прийшли республіканці. Всі вклонилися Великому Українцю. Також була чисельна група депутатів і урядовців. Всі усвідомили його велич після втрати. Проте не всі сприймали і сприймають ідеї, мудрість і вчення  Левка Лук’яненка.

Щоб бути таким як Лук’яненко, потрібно любити Україну так, як любив її він. Не свої амбіції та особистий зиск. Він безліч разів закликав патріотичні політичні сили до спільної праці! Добре було б, щоб рівняючись на Левка Лук’яненка, всі політики зробили висновки, відійшли від амбіцій і взялись до праці побудови справді незалежної України!

Українська республіканська партія була і буде територією конструктивного діалогу з іншими політичними силами.

Українська республіканська партія, дітище Левка Лук’яненка, відкрита для всіх тих, хто має щире відкрите серце, любов до України та бажання продовжити його справу.

 

Центральний провід

Української республіканської партії

 

25 липня 2018 рокуУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України