• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Сергій Джердж в ефірі телеканалу ZIK


Сергій Джердж в ефірі телеканалу ZIK
 
"У середині американського уряду існує ідея виставити червоні прапорці навколо Трампа, щоб він чітко розумів шлях, яким має рухатися та про що говорити".
 
Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів політолог, кандидат політичних наук, Голова Української республіканської партії Сергій Джердж.
 
Нагадаємо, США оприлюднили декларацію про невизнання анексії Криму.
 
Кримська декларація закріплює, що США "знову підтверджують свою політику щодо відмови визнання вимог Кремля із встановлення суверенітету над територією, захопленою силою всупереч міжнародному праву".
 
«Ніякого визнання немає. Зрештою, це посилання було, як елемент діалогу. Зрозуміло, є чітка позиція Сполучених Штатів, яка й була. Я думаю, вона викликана тим, що була нечітка позиція Трампа на переговорах із Путіним. Я думаю, що якби Трамп більш чітко визначив цю проблему і заявив, що Крим є територією України, можливо, в Сполучених Штатах і не було б такої активності зараз. Але все-таки, я вважаю, що в середині американського уряду є ідея виставити червоні прапорці навколо Трампа. З тим, щоб він сам знав шлях, по якому йти, що говорити», – розповів Сергій Джердж.
 
Також гість навів приклад із анексією Балтійських країн.
 
«Йдеться про те, що Сполучені Штати не визнавали анексію Балтійських країн, але продовжували співпрацювати з Радянським Союзом. Я думаю, що сьогодні світ більш глобалізований. Всі процеси пришвидшуються, тому Україні з Кримом не доведеться так довго чекати, як Балтійським країнам», - зазначив Сергій Джердж.
 
Наводячи приклади гібридної війни, Голова УРП висловив думку, що українцям хотілося б чіткіших дій із боку США та Європейського Союзу.
 
«Росія нічого не приймає і не буде приймати. Вона порушує все, що можна, обманює та продовжує вести гібридну війну. Я собі думав, про що вони можуть говорити. В принципі, з боку Сполучених Штатів немає тих глобальних проблем, які вони хотіли б з Росією проговорити. Все, що не візьми, у всьому винна Росія: війна в Україні, бомбардуванням хлором у Сирії, отруєння у Великобританії, втручання у вибори, кібервійна з США. Тому, мені здається, що ми б хотіли бачити більш наступальну політику Сполучених Штатів і європейців», - зазначає гість. 
 
Сергій Джердж переконаний, що санкції матимуть місце і надалі. І спрогнозував, які вони матимуть наслідки для Російської Федерації.
 
«Зрозуміло,  що санкції – це мирний шлях вирішення війни. І коли діють санкції, солдати залишаються живими. Але санкції діють так, що, мені здається, це призведе до розпаду Російської Федерації. Або, як мінімум, до виведення військ із території України», - підсумував Голова УРП. 
 
 
 
За інформацією https://zik.ua/news/2018/07/26/sergiy_dzherdzh_deklaratsiya_pro_krym_vystavlyaie_chervoni_praportsi_dlya_1374175


Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України