• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

30 років на волі


 

30 РОКІВ НА ВОЛІ !

23 серпня 2018 року о 12.00 год. відбулася прес-конференції та "круглий стіл" на тему: «30 років на волі» з нагоди відзначення 30-річчя звільнення радянського політичного в’язня, відомого поета і дисидента Миколи Андрійовича ГОРБАЛЯ, яка відбулася в місті Тернополі у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї.

Доля інколи дає щастя спілкуватись з людьми, які справді пишуть історію! До Дня Прапора, який Україна відсвяткувала 23 серпня, особисто чи не найбільше причетний Микола Горбаль. Після трьох термінів і сімнадцяти років ув'язнення в московських таборах в далекому 1990 році, саме він, очолюючи групу з п'яти "угаесівців-уерпістів" у Київраді, (яка тоді налічувала 300 депутатів), за дієвої підтримки змобілізованих ними киян, домігся законного підняття національного синьо-жовтого прапора перед міською радою столиці! 

Саме ця феноменальна подія, що відбулася за рік до здобуття Незалежності в країні, де діяли КДБ та КПРС, стала підставою нашого теперішнього Свята! 

23-го серпня у Тернополі на зустріч з Миколою Андрійовичем зійшлися однодумці-побратими, привітали його з тридцятиріччям звільнення з московських таборів, відбулася світла, відверта і щира розмова. Присутні буквально ловили кожне слово цієї справді легендарної людини, розуміючи масштаб постаті, яка перебувала поряд. Дві години пролетіли як мить!

Заступник голови УРП Роман Семчишин вручив Миколі Андрійовичу Горбалю, як одному із засновників партії, почесну відзнаку - медаль Української Республіканської Партії "За особливі заслуги"!

У заходах взяли участь член Центрального Проводу УРП Михайло Гументик та член Центральної Ради УРП, голова Тернопільської крайової організаці Тарас Вашків.

У цей же день голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна на центральній площі Тернополя вручив Миколі Андрійовичу Горбалю відзнаку "Гордість Тернопілля".Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України