• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Передвиборча «позаблокова» риторика може позбавити Україну допомоги НАТО


«Передвиборча «позаблокова» риторика може позбавити Україну допомоги НАТО»  - Сергій Джердж

Повернення деякими політиками у інформаційну площину теми позаблоковості України у контексті виборчої кампанії є деструктивною тенденцією, оскільки це може позбавити нашу країну необхідної міжнародної допомоги.

Про це під час презентації даних опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) заявив голова Української республіканської партії, голова Громадської ліги "Україна-НАТО" Сергій Джердж на прес-конференції у вівторок, 11 вересня.

"Тенденції, які сьогодні активізують політичні противники теми НАТО, є небажаними. Я хотів би бачити виборчі кампанії - і президентську, і потім парламентську, де б тему НАТО і безпеки не експлуатували... Я думаю, що політичним партіям і різним рухам варто було б сперечатися чи конкурувати на тему, хто пообіцяє більшу зарплату чи пенсію, чи якісь інші теми можна вибрати для такого діалогу, але не тему НАТО і тему безпеки. Ми зараз бачимо, що деякі політичні сили наполягають на позаблоковості України. Мені здається, що це абсолютно деструктивно, тому що це може нас відірвати від будь-якої міжнародної допомоги - від допомоги інших країн і від допомоги таких міжнародних інституцій, як НАТО", - сказав Сергій Джердж.

У цьому контексті він нагадав, що в НАТО сьогодні є 16 трастових фондів, які працюють у 8 країнах - Вірменії, Азербайджані, Йорданії, Мавританії, Чорногорії, Сербії, Молдові і Україні. Загальний бюджет цих трастових фондів становить 74 млн євро, з яких 39,5 млн, або приблизно 62 відсотка, припадає на 8 трастових фондів, які працюють в Україні.

"Тобто це велика допомога саме нашій країні, і я думаю, що це є власне те, що ми й хочемо сьогодні від НАТО, а від НАТО ми хочемо сьогодні бачити практичну допомогу, практичну співпрацю, тому що ми реально в цьому зацікавлені", - акцентував Сергій Джердж.

https://www.youtube.com/watch?v=Q5FvtSPV2WI

(за матеріалами Укрінформу)Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України