• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

НОВОРІЧНЕ ВІТАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПАРТІЇ


Шановні друзі-українці!

 

Новий рік - це завжди новий етап в житті, нові починання та задуми, але також це привід осмислити події року, що минає.

2018 рік був непростим у житті нашої країни. До сих пір залишаються окупованими російським агресором українські землі в Криму і на Донбасі. Але крок-за-кроком стає сильнішою наша армія.

Новий рік ми зустрічаємо із новими здобутками, далекосяжними планами, оптимізмом та вірою у найкраще. Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом та згуртував на шляху до реалізації амбітних планів і дав нам можливість створити усі передумови для подальшого розвитку нашої партії.

У цьому році відбулося об’єднання українських православних церков у єдину помісну церкву. Два роки поспіль Україна святкує на державному рівні Різдво Христове за григоріанським календарем. Пам’ятаймо, що більшість православних патріархів, включно із Вселенським, відзначають Різдво Христове саме 25 грудня, в один день із католиками та майже всіма протестантами. Віримо, що Україна відзначатиме народження Спасителя одночасно не з Москвою, а з Європою, Америкою, Азією, Африкою – і більшістю православних Церков планети. 

У наступному році Україна відзначатиме 100-річчя Акту Злуки між УНР та ЗУНР, що стало поштовхом для створення єдиної соборної Української Держави.

Прийдешній 2019 рік буде досить напруженим у сфері політики, економіки і військових загроз з боку сусіда-агресора. У наступному році нас чекають президентські і парламентські вибори. Росія може створити новий плацдарм військового наступу на Україну з боку Білорусі, яка вже стоїть за крок до повної втрати незалежності.

В останній день  року, що минає, в Україні стартувала кампанія з чергових виборів Президента України. Ці вибори 31 березня 2019 року, безсумнівно, будуть визначальними для долі нашої країни.

Ми, українці, матимемо вкотре нагоду мирним способом розірвати  зачароване коло зі старої компартійної номенклатури та їхніх потомків і чужинців, що позасідали на найвищих щаблях влади в нашій державі.

Українська республіканська партія вважає, що майбутній Президент України повинен бути українцем, вихованим в українському середовищі, на українських традиціях і звичаях, завжди і всюди послуговуватися українською мовою. Він повинен бути патріотом і щоденною працею доводити це на практиці, бути порядним і дбати не про своє збагачення, а про будівництво української за суттю держави.

Звертаємось до українських республіканців - будьмо мудрими, виваженими і врівноваженими. Не даймо втягнути себе у боротьбу олігархічних кланів за владу!

Вимагаємо від Верховної Ради України внесення змін до виборчого законодавства, яке би дало змогу на зміну прислужникам олігархів і політичним пройдисвітам прийти до парламенту країни простим учителям, інженерам, фермерам і неоліхархічним партіям. Будьмо готовими до парламентських виборів восени 2019 року!

А Господь Бог хай дарує усім українцям довгих років у здоров'ї, щасті та добробут Вам і Вашим родинам!

Віримо, що Новий 2019 рік увійде до осель українців добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, наповнить наші серця вірою, надією та оптимізмом!

Зі щирою повагою і вірою у нашу спільну Перемогу!

   Центральний провід Української республіканської партії  Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України