• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Виступ Сергія Джерджа 29 січня 2019 року


Виступ Сергія Джерджа, голови Української республіканської партії, на Аскольдовій могилі 29 січня 2019 року з нагоди 101-их роковин бою під Крутами

У 1918 році під Крутами студенти, гімназисти, курсанти захищали Київ від московської орди. Саме 29 січня відбувся нерівний бій між 300 українськими воїнами та 4000 армією Муравйова. Тоді українські підрозділи відступили, проте вони виграли війну в тривалій історичній перспективі. Україна врешті здобула незалежність.

У Європі жодна нація не здобувала собі волю у такий кривавий надважкий спосіб. Українці вели відчайдушні запеклі бої та потерпали від колонізаторів, агресорів та загарбників.

97 років відділяють героїв-крутян від героїв-кіборгів, які захищали Донецький аеропорт. Проте ворог в обох випадках один – жорстока бандитська російська військова машина.

Михайло Грушевський при перепохованні 27 розстріляних полонених студентів на Аскольдовій могилі вперше назвав їх героями. В’ячеслав Чорновіл писав: «Вони були зовсім юні… Але в грудях кожного з них билося серце Мужа, який обороняє Матір від лютого ворога».

Герої Крут виконали своє військове завдання. Вони не могли знищити в десять раз чисельнішого ворога. Наказ був затримати наступ росіян і молоді воїни його виконали. Ворог був зупинений, дезорієнтований, більше трьохсот нападників вбито.

Проте за ці дні своє зробили дипломати. Був укладений Брест-Литовський мирний договір, який фактично утверджував визнання України як незалежної держави на міжнародному рівні.

В той час Українська Народна Республіка не мала реальної міжнародної допомоги, була віч-на-віч з російським ворогом. Сьогодні, на відміну від тих часів, Україну підтримує біля 100 країн світу та більшість міжнародних організацій. Тому Росія і хоче нав’язати нам позаблоковість, щоб ми опинились знову самі перед агресором-загарбником.

На всіх парканах проросійські агенти пишуть про мир, і розуміють його на умовах Росії. Дуже часто ті, хто багато говорить про мир, приносять у наш дім війну.

Україна базуючись на своєму гіркому історичному досвіді, повинна всебічно сприяти створенню міжнародної антикремлівської коаліції, яка широким політичним, економічним, військовим та інформаційним фронтом зруйнує антигуманний колоніальний російський режим.

Юні оборонці Батьківщини стали взірцем для нащадків і назавжди залишаться в національній пам’яті.

Слава Героям Крут! Слава Україні!Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України