• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Презентація книги "Тернисті шляхи УРП"


13 лютого у Києві за сприяння ГС "Українська республіканська платформа" відбулася презентація книги нашого однопартійця Сергія Коваленка "Тернисті шляхи УРП".

Після виступу письменника-історика присутні із захопленням послухали спогади Миколи Горбаля - багаторічного в'язня радянських таборів, секретаря Української Гельсинської Спілки, одного із засновників Української республіканської партії. 

Голова УРП Сергій Джердж також долучився до спогадів про історію партії та нагадав присутнім, що серед тих, чия доля пов'язана з Українською республіканською партією - 5 Героїв України: Левко Лук'яненко (2005), Степан Хмара (2006), Євген Пронюк (2006), Василь Сергієнко (2014), Йосип Шилінг (2014).

Сергій Джердж вручив автору книги почесну відзнаку партії - медаль "За особливі заслуги".

Сергій Коваленко, згадуючи про презентацію книги, написав на своїй сторінці у facebook: "Сьогодні (вже вчора) вперше потримав у руках своє нове дитя - книгу "Тернисті шляхи УРП", написану і змакетовану ще 2015 року з нагоди 25-річчя цієї першої альтернативної КПСС партії в Україні. Добре, що ця книга побачила світ і добре, що керівництво УРП, видаючи її, не змушувало мене оновлювати матеріал за ті 3 роки, що вже пройшли від часу її створення. Це могло б знизити пафос тих часів, коли ця книга творилася.

Я вже трошки призабув зміст цієї книги, бо після неї були й інші, але, переглянувши її й місцями перечитавши, отримав щире задоволення. Вже не як автор, а як звичайний читач. І мені навіть стало дивно, що це створив я. Аж не віриться. Таке враження, що це писав хтось інший, бо як це міг написати я, який в політології, зрештою, не надто спеціалізується. Вийшов політичний памфлет, актуальність якого втратиться ще не скоро. На жаль для мене, як громадянина, і на втіху мені, як автору. Зрештою, завдяки у тому числі і цій праці, історія УРП на тлі сучасних їй політичних процесів в Україні стає неабияким фрагментом загальнонаціональної історії, з одного боку, і надією на перемогу республіканських ідей в Україні, з іншого.
Не можу не відчувати вдячності до Голови УРП Сергія Джерджа, який у січні 2015 року попросив мене створити цю книгу. Ідея також багато чого варта. А я звичайний воїн пера. На більше й не важу. 
Слава Україні!"Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України