• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

ВЕЛИКОДНЄ ВІТАННЯ


Дорогі українці!

Для кожного українського християнина Великдень - особливо шановане та величне свято, яке символізує чистоту та оновлення, переосмислення життя та вчинків, уособлює найвищі християнські цінності – віру, надію, любов, терпимість і добро.

Останні роки Україна переживає непрості часи. Однак, попри всі випробування і труднощі, Великдень є для нас часом невимовної радості й торжества любові. · 

Несучи додому щедрі великодні кошики, сідаючи за святковий стіл, згадаймо наших мужніх воїнів, що стримують ненаситного агресора на сході України, помолімося за тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої країни, за європейське майбутнє прийдешніх поколінь.

Шлях наближення до Христа у кожного народу — це рідна мова. «Бо коли я молюся незнайомою мовою, то, хоч дух мій молиться, проте розум мій залишається без плоду», - йдеться у Першому посланні апостола Святого Павла до коринтян. Вітаємо схвалений Верховною Радою України напередодні Великодня закон про функціонування української мови як державної. Єдина помісна українська церква, українська мова і активна участь свідомих українців у процесах державотворення і є тією основою, на якій крок за кроком стверджується Україна.

Нехай багатоголосий Великодній передзвін розбудить найбайдужіші серця, додасть натхнення для самовідданої праці й подарує впевненість у перемозі Добра над Злом! Хай часточки радості, яку сьогодні переживає весь християнський світ, залишаються з нами впродовж року і підтримують у непростий час!

Хай святковим настроєм, смачною паскою, добробутом, здоров’ям, щастям та сімейним теплом збагатяться наші домівки! А усі наші молитви будуть почуті, і у наших серцях не буде місця для відчаю та зневіри.

Христос воскрес – квітує Україна,
Наш край в веснянім маєві чудес,
Звучить медово мова солов'їна.
Христос воскрес! Воістину воскрес!

 

Центральний Провід Української Республіканської ПартіїУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України