• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Минув рік, як немає з нами Левка Лук’яненка


Лук’яненко навчив нас наповнювати такі високі слова як українець, український, українська – новим сильним змістом, гідністю, повагою, гордістю і відповідальністю. Велика постать Лук’яненка сьогодні вже перейшла межі України і є прикладом для багатьох націй і народів – як потрібно боротись за свою свободу, за волю народів і країн.

30 квітня 1990 року під керівництвом Лук’яненка створено Українську республіканську партію. Наступного року республіканці будуть відзначати своє 30-ліття. УРП започаткувала політичний процес незалежності держави, яка сьогодні ще повною мірою не досягнута. Реформування в країні буде успішне тоді, коли посади депутатів, президентів, прем’єрів та спікерів не будуть захоплені олігархами та проросійськими пройдисвітами, а будуть в руках таких світлих людей як Лук’яненко.

В політичному житті, на виборах, в повсякденній політичній діяльності ми повинні сповідувати ті заповіти, які нам залишив Левко Григорович. Всі хто знав цю людину особисто, а таких в Україні величезна кількість, будуть слідувати його пророчим словам.

Наступні покоління будуть читати його книги, вивчатимуть біографію та його боротьбу в університетах, інститутах та школах.

Завдання нашого покоління зробити все, щоб пам'ять про Левка Григоровича Лук’яненка жила вічно!

 

Сергій Джердж, голова Української республіканської партіїУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України