• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Ні судилищу над українським героєм і патріотом !


Заява  Української республіканської партії

У Польщі на прикордонному пункті "Дорогуськ", за запитом Російської Федерації, затримано ветерана війни з Росією Ігора Мазура (позивний «Тополя»), який приїхав на запрошення польської громадської організації. До нього не допускають консула і не надають адвоката. У понеділок суд в місті Холм буде вирішувати питання про його арешт з метою видачі Росії.

Ігор Мазур був начальником штабу 24-ї Сотні Самооборони Майдану під час Революції Гідності. З травня 2014 знаходився в зоні АТО.  В квітні 2015 року став офіцером Збройних Сил України – командиром роти, заступником начальника штабу розвідувального батальйону в секторі «М». Нині працює в офісі омбудсмена із захисту прав людини.

Вважаємо, що нашим західним сусідам варто більше вникати у ті глобальні загрози, які несе Росія всьому світові. Це жахлива ситуація, коли агресор через мирні міжнародні механізми переслідує представників держави, на яку він вчинив напад. Якщо таке ставлення буде до українських патріотів на першу ж вимогу Кремля, що веде гібридну війну, здійснює маніпулятивно-брехливий інформаційний пресинг на країни ЄС і НАТО, то не за горами той час, коли потрібно буде віддати на вимогу Росії і генерального секретаря  НАТО,  бо він назвав Путіна агресором.

Росія безпідставно арештовує українців і кримських татар; тисячі політичних в’язнів та українських солдат-військовополонених потерпають у тюрмах ФСБ. Цей прецедент з Ігорем Мазуром вимагає  проведення постійного  моніторингу з боку МВС України усіх запитів Росії в Інтерпол щодо українських громадян.

Вимагаємо звільнити Ігора Мазура («Тополю»), щоб не допустити чергового фейкового судилища над українським героєм і патріотом!

 

Сергій Джердж, голова Української республіканської партіїУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України