• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

НОВОРІЧНЕ ВІТАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПАРТІЇ


Шановні друзі-українці!

Стрімко добігає кінця 2019 рік, який приніс і радісні, і сумні моменти. До сих пір залишаються окупованими російським агресором українські землі в Криму і на Донбасі. Та все ж ми стали сильнішими.

Рік, що минає, поповнив ряди Української республіканської партії новими партійцями. Значимою для українських республіканців стала 20-відсоткова кількість виборців, що проголосували за депутатів Долинської міської об’єднаної територіальної громади – найбільшої громади на заході Івано-Франківської області. Певним інформаційним проривом став цей рік для нашої партії як співорганізатора Всеукраїнської акції «Варта на Банковій». Центральний Провід партії оголосив про створення тіньового Уряду України від УРП, йде активний пошук професіоналів з числа республіканців на ці посади. Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом та згуртував на шляху до реалізації амбітних планів і дав можливість створити передумови для подальшого розвитку нашої партії.

Новий рік ми зустрічаємо із новими здобутками, далекосяжними планами, оптимізмом та вірою у найкраще. У наступному році Україна відзначатиме 30-річчя створення Української республіканської партії, першим головою і засновником якої був Левко Лук’яненко.

Прийдешній 2020 рік буде досить складним і напруженим, бо є небезпека здачі національних інтересів окупанту-агресору, який діє досить підступно. Складна ситуація із планами нинішньої влади щодо продажу землі, реваншистського наступу на попередні здобутки в українській культурі.

2020-й – рік активних і цілеспрямованих людей, які не сидять, склавши руки, не бояться нестандартних рішень, завжди рухаються вперед. То ж ставимо перед собою високі амбітні цілі!

Хай у наступному році, друзі-республіканці, поруч з вами будуть успіх і удача. Хай вас оточують вірні й сміливі друзі, готові прийти вам на допомогу.

Хочемо привітати усіх українців із прийдешнім Різдвом Христовим і побажати, щоб Вифлеємська зірка запалила у ваших душах надію, зміцнила віру й подарувала любов. Нехай Святвечір наповнить ваші серця світлом радості й любові, нехай осяє ваш шлях до успіху.

А Господь Бог хай дарує усім українцям довгих років у здоров'ї, щасті та добробуту Вам і Вашим родинам!

Зі щирою повагою і вірою у нашу спільну Українську Перемогу!

   Центральний Провід Української Республіканської Партії                      Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України