• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

СКАСУВАТИ ГРОШОВУ ЗАСТАВУ НА ВИБОРАХ !


Відкритий лист-звернення

до Президента України Володимира Зеленського:

СКАСУВАТИ ГРОШОВУ ЗАСТАВУ НА ВИБОРАХ!

Українська республіканська партія, перша по суті демократична політична партія в Україні, створена на противагу КПРС ще на зорі Незалежності, - з сумом констатує, що українська політика стала посміховищем і якимось загальним непорозумінням. До такої політичної стагнації привело те, що найбільше надбання демократії – всенародні вибори депутатів різних рівнів,  перетворилося у змагання грошових мішків.

За Конституцією України всі громадяни мають рівні права обирати і бути обраними. Не може бути тут ні привілеїв, ні обмежень, зокрема, і за майновим станом. Але новий Виборчий кодекс встановив майновий ценз - отакенну грошову заставу на фоні зубожіння народу, бо брати участь у виборах можуть лише ті партії, що фінансуються з бюджету (а вони довели всю свою неспроможність і дискредитують політику як таку) або партії олігархів чи відвертих ворогів України. А це все породжує тотальну корупцію, з якою на словах бореться кожна влада.

Звертаємось до Вас, пане Президенте України, як до ґаранта Конституції, прав і свобод громадянина, з вимогою скасувати через Конституційний Суд цю горезвісну фінансову заставу на виборах всіх рівнів. Ба більше, аби змагання між політичними партіями було змагальністю програм та ідей, а не грошових мішків, - кошти, які виділяються на фінансування парламентських політичних партій, спрямовувати, натомість, на покриття видатків ЗМІ на загальнодоступну виборчу рекламу за державний кошт.

Водночас, вже давно назрів час провести перереєстрацію всіх політичних партій на визначення прихильності до загальновизнаних, традиційних ідеологій. Аби виборцю було легше розібратися, де - свій, а де чужий. В іншому випадку буде законсервовано стан, коли політичні партії залишатимуться групами за інтересами, з головним із них – прийти до влади, присмоктатися до бюджету, збагатитися, забезпечити себе і своїх нащадків на декілька поколінь, а часто і виїхати з награбованим за межі держави.

 

Голова Української республіканської партії  Сергій Джердж

 

Ухвалено на засіданні Центрального Проводу УРП 1-го лютого 2020 рокуУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України