• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Нова провокація - спроба підготувати ґрунт для зняття санкцій проти Росії


Хочу звернути увагу на черговий проросійський фінт, створений як росіянами, так і проплаченими громадянами інших країн.

"Міжнародна кризова група" (International Crisis Group, ICG) у доповіді «Мир в Україні: європейська війна», опублікованій у вівторок, 28 квітня 2020, закликає країни Заходу почати новий діалог з Росією щодо безпеки в Європі та переглянути політику санкцій проти РФ.
В тексті, зокрема, йдеться, що «ЄС, НАТО та їхні держави-члени, включно з США, мають почати шукати нові підходи до європейської безпеки з Москвою».
Тобто ЄС і НАТО, включно з США, в чомусь провинились і тому вони повинні і мають почати шукати нові підходи до європейської безпеки з Москвою?

Чи не Москва є порушником всіх можливих міжнародних угод і причиною триваючої агресивної війни в Європі? Санкції виникли після агресії і не навпаки. Санкції – це протидія дії. Зняти дію – зникне протидія.
Але це «міжнародним» експертам не зрозуміло. Вони далі ведуть, що ціллю нового діалогу має бути ситуація, у якій «Росія, її сусіди та весь континент» відчули б себе у більшій безпеці. Такі перемовини з Росією повинні включати «чесне визнання побоювань Росії у сфері безпеки та готовність разом з Москвою шукати шляхів їх розвіювання».
Згідно з думкою цих "експертів": Всі повинні чесно визнати, що Росія через побоювання захоплює території сусідніх країн і через якийсь переляк вбила вже 14000 українців.
"Аналітики" Міжнародної кризової групи (ICG) пропонують прив'язати зняття окремих санкцій до конкретних кроків Росії. Прикладом вони називають надання РФ доступу до окремих ринків капіталу чи обмежених технологій і послуг у нафтовому секторі, якщо Москва успішно змусить сепаратистів не перекривати доступ спостерігачам ОБСЄ та дотримуватися припинення вогню.
На думку тих, хто це придумав - це «чесний» чендж. Тобто, міняємо зняття санкцій з обмеження доступу до кредитів для російської економіки і санкції проти нафтового сектору (як стратегічно важливого для Росії) на доступ спостерігачам ОБСЄ до окупованої території. Тобто в світлий день (у темну пору доби вони не працюють) спостерігачам ОБСЄ дадуть пробігтись по ОРДЛО. Вони там і так повинні мати доступ. В цьому суть міжнародної місії, моніторити обидві сторони. Якщо їм перекривають доступ до однієї із сторін, і на практиці вони об’єктивно безсилі це змінити - то навіщо вони там потрібні? Контролювати лише українську сторону? Отже, якщо санкції відмінять, то тоді «Москва успішно змусить сепаратистів не перекривати доступ» спостерігачам, яким вдасться щось там побачити! Зверніть увагу: Москва не припинить війну і вбивства, не припинить тортури над військовополоненими і політичними в’язнями, а лише не буде перекривати доступ спостерігачам ОБСЄ, які й так на 40% складаються з росіян і залежних від них учасників.

Російській Федерації не вдалось прикріпити зняття санкцій до боротьби з коронавірусом в ООН, то тепер пропонується через підконтрольні активи запустити чергову хвилю проти анти-кремлівських санкцій, які за словами Путіна зовсім не шкодять Росії.


Сергій ДЖЕРДЖ, голова Української республіканської партіїУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України