• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

ЗВЕРНЕННЯ УРП до глав держав (урядів) Європейського Союзу та країн G7


ЗВЕРНЕННЯ

Української республіканської партії

до глав держав (урядів) Європейського Союзу та країн G7

Українська республіканська партія - перша в Україні антикомуністична політична партія, створена ще у радянські часи 1990 року.

30 квітня 2020 року ми відзначили 30-річчя партійної діяльності. Однак, влада і ЗМІ в Україні повністю проігнорували наш ювілей, попри те, що ми заклали першу цеглину у підмурівок багатопартійності в Україні, похитнули монополію КПРС на владу, а наш перший голова, багаторічний політв’язень радянських тюрем і концтаборів Левко Лук’яненко став автором Акту про Незалежність України, ухваленого Верховною Радою  24 серпня 1991 року.

Три десятиліття ми боролись разом з іншими партіями демократичного спрямування за кращу долю української нації і брали участь у розбудові Української Держави. І тут, влада, яка має завдячувати самим своїм існуванням чи не в першу чергу і нам - відверто ігнорує тих, які стояли у перших лавах борців за новітню незалежну Україну.

Проте, нас непокоїть інше – стан занепаду усіх партій національно-демократичного спрямування, а звідси й ставлення до них влади в Україні.

Не секрет, що, за незначними винятками, влада в Україні усі роки Незалежності проводила відверту чи приховану проросійську політику. Завдяки цьому стали можливими анексія Криму та окупація частини українського Донбасу. Адже, на ключові державні посади, і передусім у силові структури,  призначаються росіяни (дарма, що іноді навіть з українським громадянством), інформаційний простір - зросійщений, панує російська мова і в інших сферах життєдіяльності. В Україні свідомо і тотально нищиться все українське, а українців, як етнос, буквально виживають з рідної землі.

У той самий час швидкими темпами нарощують сили і вплив проросійські партії. Протистояти таким негативним, антиукраїнським і антидержавним тенденціям можуть закономірно тільки партії національно-демократичного характеру - і підтверджень тому безліч.

Головна причина ослабленості всього національно-демократичного руху полягає в тому, що в Україні не створені умови для розвитку проукраїнських партій, ба більше, владою на цьому шляху чиняться постійні перешкоди. Для того аби лише взяти участь у виборах до Рад різних рівнів, політична партія в Україні повинна заплатити багатомільйонні суми застави (хоч це і суперечить Конституції).

Аби провести передвиборчу агітацію ще більше коштів партія повинна сплатити ЗМІ (відбувається змагання грошових мішків, а не ідей). Та й для поточної діяльності партії необхідні чималі кошти.

Усі, звісно, розуміють, що жодні партійні внески не можуть забезпечити фінансову незалежність партії в сьогоднішніх українських реаліях. Національно-демократичні партії звертаються за підтримкою до проукраїнського бізнесу. Однак, відповідь бізнесменів, як правило є негативною, з остраху на нищення за це їхнього бізнесу антиукраїнською владою (цькування таких бізнесменів податковими перевірками, кримінальними справами та рекетом владою відшліфовано дуже добре).

Водночас, проросійські партії фінансуються негласно з Російської Федерації або з боку проросійського кримінального бізнесу в Україні (адже такими є більшість олігархів) і цьому потурає державна влада. Якщо так триватиме і надалі ми просто можемо втратити державність.

Звертаємось  до найпотужніших демократичних держав світу за підтримкою не допустити розвитку цього негативного сценарію.

Просимо Вас спонукати владу в Україні до проведення базової – політичної реформи, яка б створила сприятливі умови для розвитку національно-демократичних проукраїнських політичних партій, зробила б можливим прозору і відкриту політичну конкуренцію, змагальність ідей та програм, а не тіньових грошей під час виборів.

В умовах гібридної війни, країні необхідно вийти з полону сценаріїв, нав’язаних агресором політичному середовищу України для перманентного домінування корупційних та проросійських політичних сил, ворожих до України.

Водночас, необхідне проведення повноцінної люстрації з усуненням від влади колишньої злочинної комуністичної номенклатури і їхніх послідовників, так як це відбулося у Східній Європі.

Вільний, по справжньому демократичний світ – неможливий без вільної незалежної країни в центрі Європи!

 

Голова Української республіканської партії                                       Сергій ДжерджУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України