• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Звернення УРП до РНБОУ


ЗВЕРНЕННЯ

Української республіканської партії

до Ради національної безпеки і оборони України

 

Українська республіканська партія - перша політична партія нашої Незалежності (1990 р.) – приєднує свій голос до численних застережень як фахівців, так і усієї патріотичної української спільноти, щодо деяких пропозицій в розвитку реформи шкільної освіти в Україні. Йдеться про створення інтегрованого курсу базової середньої освіти, а саме - злиття  в тому курсі предметів «Українська література», «Зарубіжна література» з предметом «Українська мова».

Не вдаючися до суто фахової сторони справи, нагадуємо, що Українська література, Зарубіжна література, разом з курсами Вітчизняної та Всесвітньої історії - це могутні  засоби формування в учня свідомості людини і громадянина, а не тільки отримання певного набору знань та вмінь!

Залишити здобувачів освіти без їхнього формуючого світогляд впливу, залишити їх суто ілюстративним матеріалом до граматики і слововжитку  – це значить залишити молоду людину без гідних орієнтирів, без міцного світоглядного фундаменту в сучаснім мінливім світі; а це створює сильні ризики нівелювання національної ідентичності юного громадянина України.

Ми наполегливо просимо приділити належну увагу питанню, значущість якого набагато перевищує звичайні ризики, що завжди супроводжують реформи. Але в умовах не подоланої зовнішньої агресії, цілями якої є ліквідація України як незалежної держави і самої української національної й громадянської ідентичності як такої, вважаємо злиття вищезгаданих навчальних дисциплін в інтегрованому курсі як мінімум не на часі.

 

Голова Української республіканської партії                                      Сергій Джердж

21 травня 2020 рокуУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України