• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Політична заява УРП Лук’яненка


Центральна Рада УРП Лук’яненка

 У Х В А Л А

 03 червня 2007 року                                                       м. Київ

П О Л І Т И Ч Н А      З А Я В А

         Української республіканської партії Лук’яненка
з приводу дострокових виборів до Верховної Ради України

 Українська республіканська партія Лук’яненка підтримує ідею проведення в Україні дострокових парламентських виборів і готова взяти у виборчій кампанії найактивнішу участь.

   Вважаємо, що для розпуску Верховної Ради України є предостатньо поважних підстав, серед яких, зокрема:
 1. Наявність депутатської більшості, нарощеної шляхом зрад, шантажу, підкупу та залякування, що оформилась у так звану "коаліцію національної єдності", а по суті є антидержавним утворенням, кількостю близько 260 осіб, у складі фракцій Партії Регіонів, КПУ та СПУ, що відстоюють інтереси "п'ятої колони" в Україні, об'єднаної ідеологією московського імпершовінізму.
  2. Грубе порушення конституційних прав титульної нації, що виявляється в різко заниженому (більше ніж удвічі) представництві українців у найвищому законодавчому органі держави (за наявних 79% українців у національному складі населення України, серед депутатів українців лише 36%).
    Водночас, переконані, що механічне повторення виборів зразка 2006 року не змінить принципово розклад сил у Верховній Раді. Адже на всій Україні продовжує панувати антиукраїнський дух, що сотні років насаджувався російсько-радянською імперією. І без рішучого втручання української держави не обійтись.
   Тому, беручи на озброєння ст. 37 Конституції України, необхідно в судовому порядку (і це завдання Президента України) терміново заборонити в Україні діяльність Партії Регіонів, КПУ, СПУ та інших антидержавних партій, дії яких спрямовані на ліквідацію незалежності України, порушення суверенітету й цілісності держави, підрив її безпеки, розпалювання міжетнічної ворожнечі, посягання на права і свободи людини.
  Тоді в дострокових виборах, як у всьому цивілізованому світі, братимуть участь лише державницькі, проукраїнські партії, що стане реальною запорукою зміни життя в Україні на краще.
  А добровільне вказування (за сприянням Президента України) партіями та блоками національної приналежності кандидатів у депутати зробить виборчі списки значно прозорішими, спростить вибір електорату та підтвердити щирі наміри політиків.

Центральна Рада УРП Лук'яненкаУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України