• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Феномен республіканців на Полтавщині


"Феномен республіканців

Справжнім відкриттям у кобеляцькій політиці в минулому році стала Українська республіканська партія. Цю досить скромну (за українськими мірками) політичну силу в масштабі держави очолює Сергій Джердж, людина для більшості українців, тим більше кобелячан, — невідома. І сама партія не є парламентською. Отже, не може розраховувати на потужних спонсорів і покровителів.

За підсумками місцевих виборів, республіканці отримали у радах міського та районного рівнів 32 мандати. Вони потрапили до органів місцевого самоврядування переважно у Львівській та Івано-Франківській областях. А в таких невеличких містечках як Долина, що на Івано-Франківщині, та Старий Самбір, що на Львівщині, їх представники були обрані міськими головами. Тобто, звідси можна зробити висновок: якусь потужну і системну підтримку ця партія має на Західній Україні. А ще… у Кобеляцькому районі Полтавської області. Адже республіканці отримали три мандати у Кобеляцькій районній раді. За них у районі проголосували близько 1600 виборців. І це при тому, що ще до минулого року про Українську республіканську партію на Кобеляччині мало хто знав, а в сусідніх районах вони, республіканці, навіть не наблизилися до прохідного бар’єру.

Так чому ж Микола Антонов, Олександр Ткаченко та Іван Лещенко стали депутатами від абсолютно «нерозкрученої» партії? Напевне, в їх успіху є два головні чинники. Перший — це особа місцевого лідера партії Миколи Антонова. Чоловік поставив перед собою завдання, вибрав правильну тактику, підібрав надійних партнерів і досяг успіху. Передусім, він просто щось робив, «світився» як політик, а не «плив за течією». Можна по-різному ставитися до Антонова як до особистості, але результату досягати він уміє.

Другий чинник. Якщо проаналізувати, де і хто проголосував за республіканців, то стане зрозуміло, що їх підтримали жителі Коваленківки, Солошиного, Григоро-Бригадирівки. Тобто, тих населених пунктів, де роками живуть і працюють фермери Антонов, Ткаченко, Лещенко та їх друзі. Усе просто: на партію та її успіх спрацював авторитет цих людей як господарників. І тотальної підтримки в кількох населених пунктах вистачило для перемоги на виборах у районі. Чим не приклад для інших фермерів? І важко навіть уявити, яким би грандіозним був у районі успіх однієї зовсім «нерозкрученої» партії, аби в ній об’єдналися всі потужні аграрії".

Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України