• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

УРП просить суд заборонити Партію регіонів


Сьогодні заступник голови УРП і кандидат у народні депутати по виборчому округу №115 Ростислав Новоженець повідомив, що подав позов на Партію регіонів. Відповідний адміністративний позові він подав у окружний адміністративний суд міста Києва. У своєму позові він вимагає заборони діяльності та ліквідацію владної політичної партії. 

Про це він розповів на прес-конференції у Львові. 

"Завтра виповнюється 15 років із дня заснування Партії регіонів, - розповів він. - У Харкові мають відкрити партійний музей. Наша Українська республіканська партія не змогла упустити такої нагоди, щоб не зробити їм такий "подарунок". Ми вважаємо, що вони вже достатньо зробили і час припинити їх існування. Ця партія нараховує 1,4 мільйони членів. Нацистська партія теж була велика, але де вона тепер? Ми вже маємо досвід, неодноразово давали позови в суд на Комуністичну партію. Щоправда без бажаних результатів". 


Обвинувачення базуються на порушенні частини 1 статті 37 Конституції України. В ній говориться, що забороняються партії, цілі і дії яких спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки. 

Як аргументи Новожениць навів три приклади порушення партією цієї статті. Першим з них є з'їзд місцевого самоуправління 28 листопада 2004 року в Северодонецьку, ініційований Партією регіонів. Тоді було прийнято рішення провести референдум по утворенню Південно-Східної республіки з столицею в Харкові. Наступним іде договір, підписаний між Україною та Росією 21 квітня 2010 р.. За ним відбулася пролонгація перебування російського Чорноморського флоту на нашій території до 2042 року. Останнім є нещодавно прийнятий закон "Про засади державної мовної політики". 

Сама Українська республіканська партія не бере участі у цьогорічних виборах. За словами Новоженця, їм не вистачило коштів для цього. Проте 5 кандидатів від партії ідуть самовисуванцями по мажоритарних округах Львівщини. Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України