• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Зустріч з республіканцями Харківщини


Зустріч голови Української республіканської партії Сергія Джерджа з республіканцями Харківщини

18 вересня 2014 року голова Української республіканської партії Сергій Джердж перебував в Харкові та зустрівся з членами Харківської крайової організації УРП.

Зустріч відбулась в приміщенні Харківської «Просвіти», легендарно відомому на всю країну, як місця, де українські патріоти відважно захищались від нападу проросійських сепаратистів.

Члени Української республіканської партії були ознайомлені з результатами 7-го (22-го) з’їзду УРП в Києві, а також проінформовані щодо політичної та соціально-економічної ситуації в країні під час війни, яку веде Україна проти російсько-терористичних військ.

Голова Харківської крайової організації УРП Зінаїда Анікейцева та активіст Харківської міської організації УРП Феодосій Петренко розповіли про політичну ситуацію в Харкові та необхідність активізації проукраїнських сил міста. Також було обговорено важливість посилення інформаційної роботи як серед жителів міста, так і серед особового складу військових підрозділів, які перебувають в зоні АТО.

 

Обговорена необхідність посилення партійних осередків в районних центрах області, передана партійна література, а також книги Левка Лук’яненка. 

Голова Української республіканської партії Сергій Джердж зустрівся з бійцями батальйону «Харків-1» МВС України. Обговорена можливість надання гуманітарної допомоги та інформаційної підтримки бійцям батальйону. Голова УРП Сергій Джердж також взяв участь в телепередачі на ХОДТРК щодо питань воєнно-політичного стану в Україні.Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України