• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Звернення Голови УРП Сергія Джерджа до правоохоронних органів України


Звернення до правоохоронних органів України

9 травня 2017 року в Києві активісти українських патріотичних організацій намагалися завадити ході так-званого «безсмертного полку». Відомо, що цей рух – політична вигадка кремлівських технологів, які використовують дату 9 травня як можливість зомбувати населення Росії, в якій сьогодні повний провал в економіці, посилюється зовнішня ізоляція через агресивну загарбницьку політику, соціальний занепад, права людей жорстоко придушуються путінським режимом. Як спосіб відвернути увагу від внутрішніх проблем, нав’язується ідея гіперболізованого відзначення цієї так-званої «перемоги», адже чи є перемогою те, коли протягом 1941-1945 років в тодішньому СРСР від війни загинуло понад 25 млн. громадян, Німеччина втратила 7 млн., Франція 600 тисяч, Британія 500 тисяч, США 500 тисяч осіб. Тому потуги кремлівської пропаганди влучно назвали «побєдобєсієм».

В Україні «безсмертні полки» мали ще й інші гібридні завдання - посилити політичну напругу, дестабілізувати ситуацію та розкол в суспільстві, нав’язати свій сценарій відзначення пам’яті загиблих. І тому, недарма, в Москві в такій колоні несли портрети терористів Гіві і Мотороли, які вбивали українців на українській землі. Тож проведення такої ходи в Україні є абсолютно неприпустимим.

Проте наші правоохоронці цілком прогнозовано вписались у кремлівський сценарій. З одного боку нечисельні групи посібників Кремля (а інакше вважати немає підстав) фактично вийшли на таку ходу, яка сьогодні є елементом війни проти України. Прогнозовано у багатьох містах люди намагались завадити цим пропагандистським походам. Виникали сутички, які показувало російське телебачення, видаючи це за багатотисячне протистояння. В свою чергу правоохоронці затримували українських активістів, що в свою чергу налаштовує суспільство проти влади, і власне посилює розкол між владою і громадянами, чого дуже хоче Кремль.

Для Росії подвійна вигода: по-перше - шабаш «побєдобєсія» все ж відбувся, і протести проти теж відбулись, які по своїм телеканалам росіяни показали всьому світу; а по-друге заарештовано українських активістів, через що проти влади налаштували громадськість за побиття та затримку поліцією противників кремлівського сценарію.

Тому об’єктивно є питання до правоохоронних органів. Навіщо допускати та дозволяти ходу колабораціоністів, які під приводом спекуляцій на пам’яті та скорботі проводять свою цинічну антидержавну політику? Очікувано, що патріоти, зокрема ветерани АТО, не будуть терпіти такої наруги, тому виникатимуть сутички. В такий сценарій і була втягнута поліція через українську наївність або через непрофесіоналізм. Що переважало, про це, напевно, більше відомо міністру Авакову.

Звертаюсь з вимогою усунення з політичного життя країни прокремлівських, антиукраїнських сил, анулювання їхньої реєстрації за російське фінансування та за їхню медіа-підтримку ворогом-окупантом, вимагаю звільнити затриманого 9 травня члена Центрального проводу Української республіканської партії Сергія Коваленка!

Вважаю за необхідне припиняти в зародку акції «побєдобєсія» та інші провокативні дії прокремлівських колабораціоністів. Це утвердить українську державну політику, унеможливить сутички та розкол в суспільстві, не буде подій для російської інформаційної війни. Також вважаю, що українським поліцейським необхідно користуватися виключно українською мовою, адже інакше нам, українцям, достеменно не відомо, чи перед нами громадянин України чи російський шпигун, що одяг форму українського правоохоронця.

 

Голова Української республіканської партії Сергій ДЖЕРДЖУкраїнська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України