• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

До Дня Конституції України - 2017


 

СЬОГОДНІ - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ !!!

З нагоди Дня Конституції України українські республіканці на чолі з головою УРП Сергієм Джерджем сьогодні об 11 годині поклали квіти до пам'ятника творцю першої Української Конституції, основоположнику українського республіканізму Гетьману Пилипу Орлику.

У цей же день о 12 год. в прес-центрі інформаційного агентства "Українські Новини" відбувся "круглий стіл" на тему: "Конституція України і принципи Республіки. Зміни чи нова Конституція?"
Серед питань для обговорення:
- УРП у відстоюванні принципів республіки;
- Суспільно-трансформаційна динаміка та риски конституційного процесу в Україні;
- "Республіка Україна" та право громадянина на захист від збройного насильства;
- Цілі і сенси в українському суспільстві та Конституція.

Постановка саме такої тематики стала обумовлена ситуацією спекулювання питаннями проведення конституційної реформи з боку багатьох провладних сил та не досконале розуміння суті існуючої проблеми українськими громадянами. Основним питанням "круглого столу" стало питання того, що ж таки є першочерговим - переформатування конституції чи її виконання.

Головний меседж полягав у визнанні суті існуючої проблеми. Прийнята у 1996 році Конституція України не діє саме тому, що правлячий клас не несе відповідальності за ії виконання. Так же було звернено увагу на те, що результативність механізмів примушування влади виконувати діючу Конституцію напряму залежить від розвитку свідомості громадян.

У "круглому столі" прийняли участь відомі експерти та громадські активісти, які небайдуже ставляться до трагічних соціально-політичних подій, які останні роки переживає Україна.

Серед учасників:

Ірина Сінчалова, голова Української Республіканської Платформи, член Центрального Проводу Української Республіканської Партії.

Віктор Шишкін - екс-суддя Конституційного суду України, перший Генеральний прокурор України.

Сергій Дацюк – філософ, політолог.

Едуард Афонін – доктор  соціологічних наук, професор кафедри політичної аналітики та прогнозування НАДУ при Президентові України.

Сергій Джердж - Голова Української Республіканської Партії, Голова Громадської Ліги «Україна- НАТО».

Павло Москаленко - заступник голови Української Республіканської Партії

Андрій Кочуков - член Ради незалежної профспілки «Рівність», співзасновник Української Республіканської Платформи.

Гліб Лісовский - співзасновник Української Республіканської Платформи.

Святослав Стеценко - полковник запасу.

Володимир Волков - голова ГО "Українська військова організація СПАС-23".

Костянтин Соловйов - правозахисник, учасник Української Республіканської Платформи.

Василь Любарець - організатор "Врадіївської Ходи", Лідер руху "Українці повертаються"

Валентина Безнищенко - співзасновник Української Республіканської Платформи, заступник голови Української Республіканської Партії.

Учасники "круглого столу" дійшли згоди поєднувати свої зусилля у декількох напрямках – від підтримки акцій протесту і непокори протиправним діям влади та проведення активної навчальної роботи з громадськістю до створення відсутніх нормативно-правових актів, які дозволять оживити «мертві» статті  Конституції України та звернутися до громадян України, небайдужих до ситуації, що склалася у зв’язку тотальним ігноруванням норм принципів, закріплених у Конституції України, зокрема:

1)    того, що Україна є республікою, а не олігархічною імперією, правління в якій  здійснюється всупереч положень конституції, що визначають обов’язки всіх органів влади  безумовного забезпечення суверенітету, незалежності, демократичності, соціальної направленості та верховенства права;

2)    того, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються у Конституції України найвищою соціальною цінністю;

3)    того, що  право визначати та змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові  і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами;

4)    того, що в Україні визнається і діє принцип верховенства права, тобто правління правових законів, а не  осіб, що вважають, що їх воля є законами вищої юридичної сили.

Ми звертаємось з пропозицією до політичних сил, громадських організацій долучитися до конструктивної роботи та створення постійно діючих робочих груп  зі  створенню моделі системи правопорядку та засобів  забезпечення його реального розвитку, на підставі положень Конституції України,  досягнень конституційного права та його реалізації. Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України