• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Розширене засідання ЦП УРП


27 вересня відбулося розширене засідання Центрального Проводу УРП спільно з активом Крайової організації УРП в м. Києві.

Розпочалось засідання з прийому до наших лав Олексія Зінчука, уродженця Херсонщини, вимушеного переселенця з Криму.

Центральний Провід УРП взяв до відома інформацію керівника Центрального секретаріату УРП Романа Ситника щодо висновку НАЗК за результатами здачі звітів УРП за 2-й квартал ц.р.

Із аналізом політичної ситуації в Україні виступив Голова Партії Сергій Джердж. Зокрема, доповів про свої зустрічі із керівництвом Тернопільської і Херсонської ОДА. В обговоренні нинішньої політичної ситуації взяли участь Р.Семчишин, Р.Ситник, І.Кірющенко, Д.Павліченко.

Центральний Провід УРП заслухав виступ заступника голови УРП Романа Семчишина щодо проекту доктрини «Республіканська альтернатива для України». В обговоренні взяли участь Г.Лісовський  та І.Кірющенко.        

Наступним було розглянуто питання щодо вшанування пам’яті члена УРП, Героя України Василя Сергієнка, з яким виступила заступник голови УРП Валентина Безніщенко.

Члени ЦП і активісти КО в м.Києві заслухали пояснення Дмитра Павліченка щодо його участі як «незалежного експерта» в суді над підозрюваними у вбивстві Василя Сергієнка.

Центральний Провід ухвалив рішення щодо Павліченка Д. про неприпустимість його участі як члена УРП у зазначеному суді з етичних і політичних міркувань та з вимогою до Павліченка Д. про вилучення своїх дописів щодо цього питання у соціальних мережах.

Центральний провід заслухав доповідь члена Центрального Проводу Ірини Сінчалової щодо необхідності впровадження безумовного базового доходу для кожного громадянина України. ЦП ухвалив: І.Сінчаловій доручити підготувати відповідний проект щодо внесення змін до Програми УРП з даного питання.

Центральний Провід рекомендував членам ЦП УРП активно розміщувати інформацію про свою діяльність у формі дописів (звітів, фоторепортажів) у групах, створених членами УРП у соціальних мережах.Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України