• Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
  • Українська Республіканська Партія
Цілі наші шляхетні і відкриті, засоби наші чесні і мирні. Ми переможемо!
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ СУЧАСНОСТІ

Висока державна нагорода Роману Семчишину


 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

№373/2017

 

"За громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України постановляю:
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

СЕМЧИШИНА Романа Андрійовича - учасника Революції Гідності та антитерористичної операції"

Члени УРП вітають з високою державною нагородою Романа Семчишина - заступника голови Української Республіканської Партії, сотника  40-ї Республіканської сотні Самооборони Майдану, заступника командира батальйону "Київська Русь" у 2014-15 роках.


Наші найщиріші вітання!!!

 

 

Роман Семчишин народився 1964 року в Магаданській області (Росія) в родині репресованих українців. Після смерті батька у 1975 році родині вдалось повернутись в Україну.

У 1981 році закінчив Львівську СШ № 46, у 1986 лісогосподарський факультет Львівського лісотехнічного інституту, впродовж 7 років (до 1993 року) відновлює ліси у Карпатах - працює за фахом на Гуцульщині у тресті «Прикарпатліс».

У 1989 році стає головою першої на Косівщині Кутської організації Народного Руху України. З 1991 до 1999 року член ДемПУ, очолюваної тоді політв’язнем Юрієм Бадзьо. В 1991 році - депутат районної ради, 5 років стажу державної служби.

У 1997 закінчує Українську Академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління.

З 2002 року в Українській республіканській партії, з 2012 року - член Центральної Ради УРП, з 2016-го - заступник голови Української республіканської партії.

Активний учасник Помаранчевої революції, сотник 40-ї Республіканської сотні Самооборони Майдану під час Революції Гідності. У березні 2014 кандидатура Р. Семчишина Самообороною Майдану подається на посаду керівника Агентства лісових ресурсів. Проте призначення не відбувається.

Один з творців, заступник командира 25 батальйону територіальної оборони ЗСУ «Київська Русь». Учасник бойових дій, голова Спілки учасників війни з російським окупантом «Форпост». Фахівець по роботі з людьми, організатор, психолог, офіцер резерву.

У 2014 році від УРП балотувався по Галицькому виборчому округу у місті Львові до Верховної Ради України, 4 місце, 7% голосів виборців.

Фах-хоббі – ландшафтний дизайн, вирощування декоративних і хвойних дерев, лісове насінництво, інженер лісового господарства. Одружений, має двох дітей і двох внуків.Українська Республіканська Партія - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України